Mike Olbinski prezentuje jak formują się chmury burzowe w 8K

Mike Olbinski prezentuje jak formują się chmury burzowe w 8K
Marcin Falana

15.01.2018 07:04, aktual.: 15.01.2018 08:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mike Oblinski znów zadziwia wspaniałym, czarno białym filmem poklatkowym o burzach. Tym razem zainspirowany utworem Ex Makina "Breathe”, od którego zapożyczył tytuł do swojego filmiku, pragnie wprawić widza w osłupienie prezentując potęgę przyrody.

Mike Oblinski to artysta, o którego twórczości piszemy często, bo naprawdę warto. Tym razem Mike stworzył niesamowity time lapse burzowych chmur inspirując się utworem Ex Makina "Breathe”. Gdy go usłyszał, zapomniał o bieżącej pracy i zaczął składać filmik. Jak sam pisze: “Miałem wrażenie, że utwór jest stworzony pod czarno biały film burzowy.”

W połowie edycji Mike stwierdził, że tytułem jego filmu także będzie "Breathe”, ponieważ ścigając i oglądając burze sam łapie się na tym, że wstrzymuje oddech patrząc na niesamowite widoki.

To pierwszy film Mike'a w 8K, który podkreśla, że nawet jeżeli teraz nie możemy tego odtworzyć to powinniśmy obejrzeć jego film przynajmniej w 4K. Do całej produkcji Mike wykorzystał dwa Canony 5DSR z obiektywami Canon 11-24 mm, 35 mm, 50 mm, 135 mm oraz Sigma Art 50mm. Edycja w Lightroomie z LR Timelapse, oraz After Effects i Premiere Pro. Nie ma co więcej pisać, to trzeba po prostu zobaczyć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)