Najciekawsze prace konkursu National Geographic Travel Photographer of the Year 2016

Konkurs National Geographic Travel Photographer of the Year 2016 jest najbardziej prestiżowym współzawodnictwem dotyczącym fotografii podróżniczej na świecie. Co roku zrzesza wielu zaawansowanych twórców, który chcą się podzielić ze światem niesamowitymi rzeczami, które przyszło im oglądać i uwiecznić.
Konkurs National Geographic Travel Photographer of the Year 2016 jest najbardziej prestiżowym współzawodnictwem dotyczącym fotografii podróżniczej na świecie. Co roku zrzesza wielu zaawansowanych twórców, który chcą się podzielić ze światem niesamowitymi rzeczami, które przyszło im oglądać i uwiecznić.
Źródło zdjęć: © © Gaby Barathieu / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Marcin Watemborski

29.04.2016 07:38, aktual.: 29.04.2016 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo tego, że nabór do tegorocznej edycji konkursu zaczął się niedawno – już możemy wyłonić kilka fascynujących zdjęć zahaczających o temat fotografii podróżniczej. Poziom jest naprawdę wysoki.

W tegorocznej edycji fotografowie biorą udział w trzech kategoriach: miasta, natura oraz ludzie. Konkurs wystartował niedawno, lecz niewiele czasu zostało do zakończenia składania zgłoszeń. Jeśli chcecie wziąć w nim udział – macie czas do 27 maja.
W tegorocznej edycji fotografowie biorą udział w trzech kategoriach: miasta, natura oraz ludzie. Konkurs wystartował niedawno, lecz niewiele czasu zostało do zakończenia składania zgłoszeń. Jeśli chcecie wziąć w nim udział – macie czas do 27 maja.© © Angiolo Manetti / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
George Stone (redaktor naczelny Nat Geo) mówi o konkursie: „Nasz program Podróżniczego Fotografa Roku jest sposobem na pokazanie, że nasi czytelnicy są wśród grona najlepszych podróżników oraz fotografów. Uwielbiamy opowiadać historie obrazem i mamy nadzieję, że nasz konkurs zainspiruje naszych odbiorców na całym świecie do odkrywania naszej planety oraz wykorzystania fotografii do opowiadania niesamowitych historii”.
George Stone (redaktor naczelny Nat Geo) mówi o konkursie: „Nasz program Podróżniczego Fotografa Roku jest sposobem na pokazanie, że nasi czytelnicy są wśród grona najlepszych podróżników oraz fotografów. Uwielbiamy opowiadać historie obrazem i mamy nadzieję, że nasz konkurs zainspiruje naszych odbiorców na całym świecie do odkrywania naszej planety oraz wykorzystania fotografii do opowiadania niesamowitych historii”.© © Michele Palazzo / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
W tegorocznej edycji współzawodnictwa zwycięzca tytułu Podróżniczego Fotografa Roku otrzyma możliwość udania się na 7-dniowe safari w Churchill Seal River Heritage Lodge w Kanadzie. Zwycięzcy poszczególnych kategorii dostaną w nagrode aparaty Sony A6300 oraz inne nagrody.
W tegorocznej edycji współzawodnictwa zwycięzca tytułu Podróżniczego Fotografa Roku otrzyma możliwość udania się na 7-dniowe safari w Churchill Seal River Heritage Lodge w Kanadzie. Zwycięzcy poszczególnych kategorii dostaną w nagrode aparaty Sony A6300 oraz inne nagrody.© © Andy Dines / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Kellie Netherwood / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Takeshi Marumoto / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Pierre Destribats / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Anuj Sahai / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Mauro De Bettio / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Shivesh R. / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Tugo Cheng / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Konsta Linkola / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Toni Wallachy / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Sirsendu Gayen / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Massimo Rumi / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © James Smart / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Hidenobu Suzuki / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Katsuyoshi Nakahara / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)