Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia zrobione z dronów w 2016 roku

Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia zrobione z dronów w 2016 roku

Dronestagram to portal przeznaczony dla miłośników fotografowania z powietrza przy użyciu dronów. Społeczność tego młodego serwisu jest bardzo wszechstronna. Znajdziecie tam zdjęcia architektury, krajobrazu, a nawet kreatywne portrety.
Dronestagram to portal przeznaczony dla miłośników fotografowania z powietrza przy użyciu dronów. Społeczność tego młodego serwisu jest bardzo wszechstronna. Znajdziecie tam zdjęcia architektury, krajobrazu, a nawet kreatywne portrety.
Źródło zdjęć: © © Fcatutto / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Marcin Watemborski
20.12.2016 10:01, aktualizacja: 20.12.2016 13:39

Fotografia lotnicza zyskują na popularności dzięki dostępności sprzętu oraz coraz niższych cenach dronów. Portal Dronestagram opublikował najlepsze zdjęcia, wyselekcjonowane spośród aktywności swojej społeczności.

Trzeba przyznać, że fotografowie muszą wykazać się nie tylko nietuzinkowym podejściem do tematu, ale również znacznymi umiejętnościami, by odpowiednio kontrolować latające maszyny. Dzięki postępowi technologicznemu i coraz dokładniejszym algorytmom w oprogramowaniu dronów, latanie staje się coraz łatwiejsze, tańsze oraz bardziej dostępne niż jeszcze kilka lat temu.
Trzeba przyznać, że fotografowie muszą wykazać się nie tylko nietuzinkowym podejściem do tematu, ale również znacznymi umiejętnościami, by odpowiednio kontrolować latające maszyny. Dzięki postępowi technologicznemu i coraz dokładniejszym algorytmom w oprogramowaniu dronów, latanie staje się coraz łatwiejsze, tańsze oraz bardziej dostępne niż jeszcze kilka lat temu.© © Todd Kennedy / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Tegoroczne zestawienie jest naprawdę niesamowite. Wiele z tych obrazów cechuje nie tylko interesująca perspektywa lotu ptaka, ale kreatywne podejście do fotografowanego motywu. Szczerze przyznaję, że nie jestem miłośnikiem takiego spojrzenia na świat, aczkolwiek te zdjęcia zapierają dech w piersiach.
Tegoroczne zestawienie jest naprawdę niesamowite. Wiele z tych obrazów cechuje nie tylko interesująca perspektywa lotu ptaka, ale kreatywne podejście do fotografowanego motywu. Szczerze przyznaję, że nie jestem miłośnikiem takiego spojrzenia na świat, aczkolwiek te zdjęcia zapierają dech w piersiach.© © jcourtial / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Fotografowanie za pomocą dronów ma w sobie ogromy potencjał twórczego wyrazu. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy selekcję najlepszych filmów 360-stopni wykonanych z perspektywy lotu ptaka. To będzie dopiero coś!
Fotografowanie za pomocą dronów ma w sobie ogromy potencjał twórczego wyrazu. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy selekcję najlepszych filmów 360-stopni wykonanych z perspektywy lotu ptaka. To będzie dopiero coś!© © Aurobird / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Deepluero / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Karolis Janulis / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Helene Havard / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Thedon / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Ulysees Padihla / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © jcourtial / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Max Seigal / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Brendon Dixon / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © DroneCopters / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Ryanjones / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Aero Retina Optics / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Maksim Tarasov / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Captain Salty / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © cliechti / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Obraz
© © Actua Drone / [www.dronestagr.am](http://www.dronestagr.am/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)