Zostały ostatnie dni, żeby zapisać się na warsztaty z House of Retouching

Zostały ostatnie dni, żeby zapisać się na warsztaty z House of Retouching

Zostały ostatnie dni, żeby zapisać się na warsztaty z House of Retouching
Redakcja Fotoblogia.pl
04.01.2019 07:31, aktualizacja: 26.07.2022 16:00

Dwa intensywne dni pełne zajęć, ogromny pakiet wiedzy i możliwość sprawdzenia rozwiązań w praktyce. Wszystko pod czujnym okiem Krzysztofa Gadomskiego i Tomka Kozakiewicza oraz zespołu House Of Retouching. Warsztaty Profi Post Photo już 10 i 11 stycznia.

House of Retouching to polskie studio postprodukcji fotografii założone przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. Firma specjalizuje się w przygotowywaniu zdjęć modowych, portretów oraz zdjęć reklamowych. Wiedza i doświadczenie House Of Retouching są doceniane na całym świecie zarówno przez fotografów, jak i fotografowane gwiazdy. Publikacje studia pojawiają się regularnie na łamach takich magazynów, jak Vogue i Vanity Fair. Pracowali dla takich gigantów jak Paramount, Warner Brothers, Netflix, American Express, Reebok, Adidas.

Obraz

Przez wiele osób z branży fotograficznej Profi Post Photo są uznawane za najważniejsze warsztaty postprodukcji w Polsce. Uczestnicy warsztatów mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu graficznego - monitorów EIZO i tabletów Wacom. W nadchodzącej edycji warsztatów dostępne będą trzy nowości: EIZO 4K ColorEdge CG319X i CG279X oraz Wacom Cintiq Pro 32”

Rekrutacja na warsztaty jest otwarta, a miejsca szybko znikają. 10 stycznia odbędą się warsztaty z gradingu, podczas których założyciele House of Retouching podzielą się z uczestnikami swoim podejściem do zdjęć i nauczą nie tylko obsługi programu Capture One Pro 11, ale również ustawiania kolorów, kontrastów i atmosfery. Celem szkolenia jest nauka wykorzystania pełnego potencjału RAW-a.

Obraz

11 stycznia to dzień, który w studio House of Retouching przebiegnie pod szyldem "Pełen Proces Postprodukcji" i jak sama nazwa wskazuje, jcelem warsztatów będzie nauczenie uczestników pełnego procesu postprodukcji - od surowego pliku RAW po końcowy plik tif.

Koszt wybranych warsztatów to 1250 złotych, a studenci mogą liczyć na 15 procent zniżki. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)