Zostań blogerem Fotoblogia.pl!

Zostań blogerem Fotoblogia.pl!

Zostań blogerem Fotoblogia.pl!
Źródło zdjęć: © © Ted Fu / Flickr CC | www.flickr.com/photos/recompose/
Krzysztof Basel
17.01.2014 18:06, aktualizacja: 26.07.2022 20:04

Szukamy blogerów fotograficznych pełnych pasji, chętnych do dzielenia się nią z innymi i współtworzenia największego serwisu blogowego w Polsce.

W połowie października 2013 r. ruszyła nowa Fotoblogia.pl. Blog otrzymał nowy autorski layout oraz system, który sprawia, że serwis jest o wiele bardziej przejrzysty, czytelny, świeży i nowoczesny. Nowy layout umożliwia lepsze wyróżnianie najbardziej wartościowych treści.

Jednym z naszych założeń jest, aby Fotoblogia.pl była miejscem ciągłej dyskusji na temat fotografii, stroną, na której doświadczeni fotografowie dzielą się swoją wiedzą, przemyśleniami, a także zdjęciami, a amatorzy pomysłami, chęciami i zapałem.

Kogo szukamy?

Poszukujemy fotografów, osób piszących o fotografii, grafice, prowadzących swoje fotoblogi. Profesjonalistów z dużym doświadczeniem oraz początkujących amatorów. Praktyków i teoretyków. Miłośników zarówno historii fotografii, jak i najnowszych nurtów. Fotografów zajmujących się zdjęciami studyjnymi oraz reporterów będących w każdym ważnym miejscu. Najważniejsza jest pasja oraz chęć do dyskusji na temat fotografii.

Co oferujemy?

Oferujemy możliwość prowadzenia bloga w domenie fotoblogia.pl. W tej chwili współpracuje z nami już kilkunastu blogerów, a ich blogi możecie czytać tu: http://fotoblogia.pl/blogs/

Fotoblogia.pl jest największym blogiem o fotografii i jednym z największych serwisów fotograficznych w Polsce. Zakładając u nas bloga, możecie dotrzeć ze swoimi zdjęciami oraz tekstami do prawie 250 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Pisząc u nas, możecie się uczyć, budować własną markę oraz realizować swoją pasję.

Obraz
© Screen ze strony blogów

Nasi blogerzy otrzymują do testów nowy sprzęt: aparaty fotograficzne, obiektywy, akcesoria czy programy do obróbki zdjęć. Dzięki nam będziecie mogli wziąć udział w branżowych wydarzeniach, takich jak premiery sprzętu, wystawy, festiwale fotograficzne.

Forma współpracy jest do ustalenia – jesteśmy otwarci na różne propozycje i różne formy. Jeśli fascynujesz się fotografią, chcesz się rozwijać i tworzyć razem z nami największy blog o fotografii w Polsce, dołącz do nas! Fotoblogia to jedyne tego typu miejsce w polskim Internecie.

Jak zacząć?

Chętnych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: redakcja@fotoblogia.pl. Przedstaw się, przygotuj pomysł na swojego bloga i dołącz 1-2 teksty próbne.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)