Zostań blogerem Fotoblogii!

Zostań blogerem Fotoblogii!

Zostań blogerem Fotoblogii!
Zostań blogerem Fotoblogii!
Krzysztof Basel
17.03.2010 13:05, aktualizacja: 01.08.2022 15:25

Fotoblogia ciągle się rozwija i potrzebujemy nowych rąk do pracy. Poszukujemy fotografów pasjonatów, którzy potrafią podzielić z innymi swoją wiedzą i miłością do fotografii. Zostań blogerem Fotoblogii!

Poszukujemy współpracowników, którzy pomogą nam w dalszym intensywnym rozwoju Fotoblogii. Chętnie nawiążemy współpracę z osobą, która będzie odpowiedzialna między innymi za codzienne blogowanie, z naciskiem na bieżące informacje ze świata fotografii (nowości sprzętowe, interesujące wydarzenia, galerie, filmy czy wystawy). Z biegiem czasu możemy też zaoferować możliwość testów najnowszych aparatów czy pisania dłuższych tekstów poradnikowych.

Dla nas liczy się przede wszystkim prawdziwa pasja do fotografii. Nasz współpracownik powinien też mieć dobrą znajomość świata fotografii w Internecie. Środkiem wyrazu fotografa jest obraz, ale mimo to chcielibyśmy także, aby nasi współpracownicy potrafili sprawnie i poprawnie posługiwać się językiem polskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie. Ważne jest też, aby przyszły bloger był ciekawy świata, Internetu i znał podstawowe programy komputerowe i aplikacje internetowe. Prosimy także o elastyczność i dyspozycyjność w wymaganym zakresie, otwarcie na nową wiedzę i nowych ludzi.

Graf. Mike Licht
Graf. Mike Licht

Mile widziane jest doświadczenie w mediach internetowych lub tradycyjnych i związane z tym umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji, budowania tekstów do Sieci czy podstaw pozycjonowania.

Forma współpracy jest do ustalenia - jesteśmy otwarci na różne propozycje. Jeśli fascynujesz i zajmujesz się fotografią, chcesz się rozwijać i tworzyć razem z nami największy blog o fotografii w Polsce - dołącz do nas! Fotoblogia to jedyne tego typu miejsce w polskim Internecie.

Oferujemy współpracę na umowę o dzieło, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy. Zgłoszenia wraz z próbkami tekstów (min. 1000 znaków) i klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133, poz. 883" - prosimy przesyłać na adres: krzysztof.basel@fotoblogia.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)