Zostań fotograficznym DJ-em z Palette Gear - analogowym kontrolerem do obróbki zdjęć

Zostań fotograficznym DJ‑em z Palette Gear - analogowym kontrolerem do obróbki zdjęć

Zostań fotograficznym DJ-em z Palette Gear - analogowym kontrolerem do obróbki zdjęć
Źródło zdjęć: © © Palette
Marcin Falana
26.09.2016 14:37, aktualizacja: 26.07.2022 18:50

Firma Palette zaprezentowała kontrolery, które mogą służyć do obróbki zdjęć np. w programie Lightroom. Wystarczy przypisać im konkretne funkcje i gotowe - możemy bawić się obróbką, jak DJ muzyką.

Targi Photokina to nie tylko premiery aparatów, obiektywów i sprzętu oświetleniowego, ale też akcesoria fotograficzne z peryferiów. Bardzo ciekawie zapowiada się zestaw kontrolerów zaprezentowanych przez firmę Palette.

Palette
Palette

Składa się on z suwaków, przycisków i gałek, do których możemy przypisać różne funkcje. Kontrolery możemy dowolnie łączyć dzięki magnesom i tworzyć swój stół DJ-ski do obróbki zdjęć.

Palette Gear for Photographers

Kontrolery Pallete współpracują z programami Adobe Photoshop i Lightroom oraz Capture One Pro. Przyciski pozwalają na przełączanie funkcji, natomiast gałki na ich dostosowanie. Cały zestaw może odpowiadać za konkretne funkcje w programach, poza tym mamy do dyspozycji różne profile, co ułatwia pracę, przy różnych zdjęciach.

Palette: Hands-On Control for a New Level of Editing

Zestaw Starter składa się z 1 podstawy, 1 gałki, 2 przycisków oraz 1 suwaka i kosztuje 199 dolarów. Zestaw Expert to już wydatek 299 dolarów, jednak znajduje się w nim 1 podstawa, 3 gałki, 2 przyciski oraz 2 suwaki. Zestaw Professional zawiera 1 podstawę, 6 gałek, 4 przyciski i 4 suwaki i kosztuje 499 dolarów. Można też kupić oddzielne części pojedynczo. Więcej szczegółów na stronie Palette.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)