Zostań mistrzem fotografowania smartfonem dzięki bezpłatnym poradnikom Apple'a

Zostań mistrzem fotografowania smartfonem dzięki bezpłatnym poradnikom Apple'a15.05.2017 11:08
Zostań mistrzem fotografowania smartfonem dzięki bezpłatnym poradnikom Apple'a

Wiele osób uważa, że iPhone to smartfon, który jest wyposażony w najlepszy aparat na rynku. Cóż – testy DxO mówią co innego, lecz nie o tym będziemy pisać. Firma Apple postanowiła przekazać za darmo użytkownikom swoich telefonów garść interesujących samouczków, które pokazują, jak zrobić lepsze zdjęcie.

Apple postanowiło dać coś użytkownikom ich sprzętu za darmo. Firma chce sprawić, by posiadacze iPhone’ów zaczęli robić lepsze zdjęcia i w związku z tym została uruchomiona specjalna strona internetowa – ”How to Shoot on iPhone 7”.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to część kampanii promującej flagowy model smartfona tego producenta, lecz wiele z pomysłów możecie wykorzystać, robiąc zdjęcia innymi smartfonami. Na stronie znajdziecie 16 filmików fotograficznych, z których każdy dotyczy innego tematu i trwa do minuty.

Wybrałem dla was te, które mogą być przydatne przy fotografowaniu każdym smartfonem, nie tylko tym z symbolem nadgryzionego jabłka. Niestety tylko 4 spełniają ten warunek.

Więcej filmików ma zostać dodanych w przeciągu najbliższych dni, więc śledźcie playlistę na YouTube'a oraz stronę internetową Apple'a.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)