Zrób coś konkretnego ze swoich zdjęć z serwisu Instagram

Zrób coś konkretnego ze swoich zdjęć z serwisu Instagram

Tatuaż tymczasowy ze zdjęcia
Tatuaż tymczasowy ze zdjęcia
Źródło zdjęć: © [picattoo.com](http://picattoo.com)
Marcin Falana
02.11.2014 14:00, aktualizacja: 26.07.2022 19:46

Instagram to gigant wśród serwisów umożliwiających dzielenie się zdjęciami - codziennie pojawia się na nim około 60 milionów fotografii. Co za tym idzie pojawiły się usługi wykraczające poza zwykły wydruk zdjęć. Przedstawiamy niektóre, ciekawsze rzeczy jakie możemy zrobić z naszych Instagramowych zdjęć.

Magnesy, ramki
Magnesy, ramki© [www.instadruk.pl](http://www.instadruk.pl)

Korzystając z Instagramu, zbieramy dużo fajnych zdjęć, warto czasem coś z nimi zrobić. Firmy prześcigają się w kolejnych pomysłach na ich zmaterializowanie. Na www.instadruk.pl możemy zamówić pocztówki, magnesy na lodówkę, plakaty, ramy czy tabliczkę czekolady zapakowaną w nasze zdjęcia. Jeżeli to za mało prezentujemy kilka bardziej awangardowych pomysłów.

Tymczasowe tatuaże

Tymczasowy tatuaż ze zdjęcia
Tymczasowy tatuaż ze zdjęcia© [www.instadruk.pl](http://www.instadruk.pl)

Na stronie picattoo.com możemy zamówić tymczasowe tatuaże z naszych instagramowych zdjęć. Za 14,99 dolara dostajemy 12 kalkomanii, które każdy zna z dzieciństwa. Jest to dobry pomysł na sprawdzenie jak wyglądałby tatuaż permanentny z naszym ukochanym kotkiem.

Paznokcie NailSnaps

Paznokcie NailSnaps
Paznokcie NailSnaps© [Kickstarter NailSnaps](https://www.kickstarter.com/projects/angelanderson/nailsnapsturnyourphotosintonailpolishsticke)

Propozycja dla kreatywnych kobiet, które lubią zaszaleć ze swoimi paznokciami. Zdjęcia z Instagramu możemy przenieść na specjalną naklejkę, którą potem przyklejamy do paznokci. Po zadecydowaniu co chcemy mieć na paznokciach, zapamiętujemy szablon i czekamy na przesyłkę. Na razie nie ma jeszcze strony NailSnaps, więcej informacji znajdziecie na stronie Kickstarter NailSnaps.

Kamienne podkładki

Kamienne podkaładki
Kamienne podkaładki© [coastermatic.com](http://coastermatic.com)

Firma Coastermatic za 25 dolarów umieści nasze zdjęcia z Instagramu na prawdziwych kamiennych podkładkach. Wystarczy wybrać cztery zdjęcia, które będą się dobrze prezentować w okręgu. Ze względu na rozdzielczość potrzebną do druku warto wybrać dobrze prezentujące się zdjęcie, nie mamy też dużo swobody przy kadrowaniu. Jedyne w swoim rodzaju podkładki pod kawę mogą uatrakcyjnić nawet najbardziej przeciętny stolik do kawy.

Obraz olejny

Obraz olejny ze zdjęcia
Obraz olejny ze zdjęcia© [www.pixeli.st](http://www.pixeli.st)

Możemy wydrukować nasze zdjęcia z Instagramu na płótnie jednak Pixeli oferuje coś więcej - prawdziwego malarza, który wykona reprodukcję naszego zdjęcia. Obraz w formacie 12x12 cala kosztuje 150 dolarów, ceny rosą do 799 dolarów za obraz 30x40 cala. Cena zależy także od stopnia skomplikowania zdjęcia - twarz jest trudniejszym tematem niż krajobraz, czy filiżanka z kawą. Oczywiście za 1/4 ceny możemy zamówić wydruk na płótnie, jednak nie o to przecież chodzi.

Pianki żelowe

Pianki żelowe ze zdjęciami
Pianki żelowe ze zdjęciami© [boomf.com](https://boomf.com)

Za około 20 dolarów firma Boomf wykona dziewięć zdjęć na piankach żelowych. Tak to są prawdziwe pianki i można je zjeść. Każdy kwadracik ma 4x4 cm. Boomf radzi by unikać ciemnych zdjęć, ponieważ jakość wydruku na tym cierpi.

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne ze zdjęciami
Płytki ceramiczne ze zdjęciami© [www.imagesnap.com](https://www.imagesnap.com)

Imagesnap wykonuje wysokiej jakości płytki ceramiczne ze zdjęciami, wykorzystując proces termosublimacji. W ofercie są różne rozmiary od 2x2 cala za 4 dolary do 12x12 cali za 35 dolarów. Płytki są w dwóch wersjach błyszczące i matowe. Pierwsza gwarantuje lepszą jakość reprodukcji, natomiast druga jest bardziej wytrzymała, więc nadaje się do zastosowania na zewnątrz.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)