Zrób to sam - podkłady do zdjęć kulinarnych [wideoporadnik]

Zrób to sam - podkłady do zdjęć kulinarnych [wideoporadnik]

© Jakub Kaźmierczyk
© Jakub Kaźmierczyk
Jakub Kaźmierczyk
27.02.2013 15:53, aktualizacja: 23.05.2016 11:35

Lubisz fotografować i gotować? Jeśli tak, ten poradnik jest dla Ciebie! W dzisiejszym odcinku pokażę, jak zrobić podkłady do zdjęć kulinarnych i produktowych.

Blogi kulinarne obfitują w świetne zdjęcia. To połączenie umiejętności, przyzwoitego sprzętu i... sprytu. Fotografowane potrawy zazwyczaj przedstawiane są na stylizowanych meblach, starych, sękatych stołach, ale czy na pewno? Niekoniecznie. Wystarczy zaopatrzyć się w drewnianą podłogę, odpowiednio ją pomalować i efekt murowany.

[solr id="fotoblogia-pl-64023" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1838,zrob-to-sam-obrotowa-podstawa-do-zdjec-360-wideoporadnik" _mphoto="zrzut-ekranu-2013-01-30--2f5ca6f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2698[/block]

Z dzisiejszego, nieco dłuższego poradnika dowiecie się, jak zrobić własne podkłady pod tego typu zdjęcia, zahaczę też o samą fotografię kulinariów. Zapraszam!

Zapraszam również na forum.fotoblogia.pl, możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników z cyklu "Zrób to sam" i zgłaszać własne propozycje tematów.

Zrób to sam - podkłady do zdjęć kulinarnych [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)