Zrobiła babci najlepszy prezent. Odtworzyła jej zdjęcia z dawnych lat

Zrobiła babci najlepszy prezent. Odtworzyła jej zdjęcia z dawnych lat

Zrobiła babci najlepszy prezent. Odtworzyła jej zdjęcia z dawnych lat
Źródło zdjęć: © © Lakyn Bowman
Marcin Watemborski
03.03.2022 13:40, aktualizacja: 03.03.2022 14:40

Lakyn Bowman kocha swoją babcię. Młoda kobieta postanowiła zrobić jej niesamowity prezent na urodziny. Przyłożyła się do niego nader starannie, a efekt wywołał potok łez szczęścia u seniorki. Zobaczcie sami!

Lakyn Bwoman ma 26 lat i ma w życiu kilka pasji. Oprócz prowadzenia małego sklepiku, uwielbia robić zdjęcia i nagrywać filmiki na potrzeby mediów społecznościowych. W jednym ze swoich TikToków pokazała pomysła na prezent urodzinowy dla babci.

Rzeczona seniorka kończyła 71 lat, a ukochana wnuczka zaplanowana dla niej sentymentalną podróż w przeszłość. Pomysłem Lakyn było odtworzenie zdjęć babci sprzed kilkudziesięciu lat, lecz na jej własny sposób.

Obraz
© © Lakyn Bowman

Dziewczyna postanowiła wcielić się w rolę swojej babci, którą znała z rodzinnych albumów. Skonstruowała odpowiednie plany zdjęciowe, ustawiła kadry oraz postarała się jak najdokładniej odwzorować wygląd babci. Chciała w ten sposób pokazać nie tylko swoją miłość, ale również to, że jest do niej bardzo podobna. Czy się udało? I to jeszcze jak!

Zdjęcia porównywane ze sobą pokazują naprawdę świetną robotę Lakyn. Łatwo się domyślić, że kochanej babci zakręciła się w oku łezka wzruszenia. W końcu nie codziennie człowiek wraca do beztroskiej przeszłości. Tym bardziej z tak szerokim uśmiechem na twarzy.

Obraz
© © Lakyn Bowman
Obraz
© © Lakyn Bowman
Obraz
© © Lakyn Bowman
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)