Gdy ojciec jest fotografem, a dzieci szybko dorastają, kreatywność to podstawa

Gdy ojciec jest fotografem, a dzieci szybko dorastają, kreatywność to podstawa
Monika Homan

30.08.2018 06:56, aktual.: 30.08.2018 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy rodzą się bliźniaki można zwariować, zwłaszcza, że synowie Guy'a Vainera to prawdziwe rozrabiaki. Ojciec tworzy przezabawne sceny ze swoimi dziećmi w roli głównej.

Kiedy rodzą się dzieci, rodzice zawsze chcą zachować na zdjęciach chwile, kiedy te są jeszcze małe. Zwykle robią setki takich samych zdjęć, których później nie sposób obejrzeć.

Kiedy Guy Vainer został ojcem bliźniaków jego świat stanął na głowie.

Kiedy Bóg pobłogosławi Cię bliźniakami i w ułamek sekundy zostajesz rodzicem dwójki, a nie jednego dziecka możesz zostać pogrzebany w chaosie, albo spróbować go wykorzystać i przekształcić życie swoich dzieci w prawdziwy roller coaster niesamowitych scen.

Jako fotograf, Vainer stara się zrobić swoim dzieciom jak najlepsze zdjęcia, żeby mieć pamiątkę na lata. Jednak to, co robi ten zwariowany tata, zdecydowanie różni się od klasycznych fotografii dzieci.

Vainer tworzy komiczne, czasami absurdalne sceny z udziałem swoich dwóch synów - Yanaya i Baraka oraz żony. Trzeba przyznać, że kiedy chłopcy dorosną, będą mieli wyjątkową pamiątkę ze swojego dzieciństwa. Ciekawe tylko, czy im się spodoba.

Oczywiście profil na Instagramie, na którym Vainer publikuje swoje zdjęcia dzieci może budzić sporo kontrowersji ze względu na rozpowszechnianie wizerunku dzieci. Chłopcy za kilka lat mogą nie być zadowoleni, że ich ojciec stroi sobie z nich żarty w taki sposób, ale myślę, że poczucie humoru odziedziczą po tacie i wspólnie z rodzicami będą się śmiać z jego prac.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)