Zwierzęta kochają to miejsce. Dowodem są te zdjęcia grupowe

Zwierzęta kochają to miejsce. Dowodem są te zdjęcia grupowe
Źródło zdjęć: © © Woofpack / [Instagram](https://www.instagram.com/woofpackmiami/)
Marcin Watemborski

15.07.2021 09:28, aktual.: 26.07.2022 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hotele dla zwierząt zyskują ostatnimi czasy na popularności. Czasem, gdy nie można zabrać psa ze sobą na wyjazd, może to być jedynym wyjściem. Jeśli zastanawiacie się, jak wasi czworonożni przyjaciele są traktowani w takich placówkach, rzućcie okiem na to zdjęcia.

Hotele dla zwierząt to placówki oferujące opiekę nad naszymi pupilami, gdy my nie możemy się nimi zająć lub nie mamy ich z kim zostawić. Wiadomo – takie sytuacje się zdarzają. Warto jest zawsze sprawdzić opinie o konkretnym miejscu, w którym chcemy zostawić naszego czworonożnego przyjaciela, by upewnić się, że będzie mu tam dobrze pod naszą nieobecność.

Przykładem ośrodka, w którym psy czują się doskonale, jest hotel Woofpack (ang. wolfpack – wataha wilków; woof – onomatopeja szczekania) w Miami na Florydzie (USA). Jest prowadzony przez dwoje trenerów i behawiorystów – Jose oraz Sandrę. Oboje żyją psami i nie wyobrażają sobie funkcjonować inaczej.

Zdjęcia, które publikują na Instagramie nie są oficjalną częścią opieki czy szkolenia psów, lecz po prostu chęcią pokazania, że ich miejsce jest dobre dla zwierząt. Zobaczymy tu przeróżne zdjęcia grupowe, w rozmaitych konfiguracjach i pozach. Widać, że psy są odprężone i z chęcią współpracują, a to bardzo ważne.

Właściciele zwierząt, które spędziły kilka dnie w Woofpack są przeszczęśliwi. Widząc, jak ich pupile tryskają energią i radością, zapewne wrócą tam nie raz.

Więcej zabawnych zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)