Zwierzęta, które wyglądają jak latające puszyste kulki podbijają internet

Zwierzęta, które wyglądają jak latające puszyste kulki podbijają internet

Zwierzęta, które wyglądają jak latające puszyste kulki podbijają internet
Źródło zdjęć: © © Aditya Aryanto / [Instagram](https://www.instagram.com/ditpict/)
Marcin Watemborski
21.12.2017 10:52, aktualizacja: 21.12.2017 11:52

Uwielbiam śmiesznie przerobione zdjęcia, a zwłaszcza te, w których występują zwierzaki. Nic nie poprawia humoru fotografowi tak jak dawka komicznych obrazków. W tym przypadku za projektem stoi Aditya Aryanto – retuszer z Indonezji.

Każdy z nas potrzebuje czasem jakoś odreagować codzienną pracę. Niektórzy z nas robią zdjęcia czegoś innego, niż zazwyczaj – inni je przerabiają. I tak właśnie jest w przypadku Aditya Aryanto, retuszera z Indonezji, który bawi się zdjęciami zwierząt, robiąc z nich latające puszyste kulki.

Seria retuszy autorstwa Aryanto nazywa się ”Aniball” - jest to połączenie słów ”animal” (zwierzę) oraz ”ball” (kulka, piłka). Po polsku moglibyśmy nazwać ten projekt ”Zwierzokulka”. I właśnie dokładnie te obrazki są tym, co sugeruje nazwa. Na zdjęciach pojawiają się prawdziwe zwierzęta, przerobione w taki sposób, że wyglądają jakby unosiły się w powietrzu.

Z całą dozą szczerości – ja się uśmiałem patrząc na groźne zwierzęta w takiej formie. Myślę, że taka chwila relaksu przyda się każdemu z nas. Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie retuszera.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)