Zwierzęta, że szczęka opada. Rozbawią lub wzruszą cię do łez

Zwierzęta, że szczęka opada. Rozbawią lub wzruszą cię do łez

Zwierzęta, że szczęka opada. Rozbawią lub wzruszą cię do łez
Źródło zdjęć: © © Bert Hardy [Instagram](https://www.instagram.com/p/Cd7tBMCu7Dr/)
Konrad Siwik
01.06.2022 16:12, aktualizacja: 01.06.2022 18:12

Zdjęcia zwierząt cieszą się wyjątkową popularnością w sieci. I nie chodzi wyłącznie o słodkie kotki i pieski. Często są tak zabawne, że przyprawiają aż o zły. Z drugiej strony pewne ujęcia również mogą doprowadzić nas do płaczu, ale ze smutku lub z wzruszenia. Oto najciekawsze fotki zwierząt, którymi podzielił się "The Decisive Moments Magazine".

Ludzie uwielbiają robić zdjęcia zwierzętom, a jeszcze bardziej lubią je oglądać. Z pewnością ta druga grupa stanowi większość w internecie. Z drugiej strony patrząc na niezliczoną ilość zdjęć, można odnieść nieco inne wrażenie. Tak czy inaczej, obrazów ukazujących zwierzęta w różnych ciekawych sytuacjach jest na tyle dużo, że można się w nich pogubić. Na szczęście istnieją miejsca w sieci skupiające najlepsze zwierzęce fotografie.

Misją magazynu "The Decisive Moments" jest właśnie szukanie i wybieranie najlepszych zdjęć, które są dostępne w sieci, a następnie ich promowanie. Wśród nich można znaleźć mnóstwo fascynujących obrazów zwierząt zrobionych zarówno w ich naturalnym środowisku, jak i w miejskich przestrzeniach.

Ptaszek spoczywający na rogu jednorożca to Bąkojad. Wypracowały one sobie świetnie działający system z tymi ogromnymi ssakami. Bąkojady zjadają robaki dokuczające nosorożcom, a także głośno syczą, gdy zauważą niebezpieczeństwo, stanowiąc swego rodzaju wtórny system ostrzegawczy dla swoich większych gospodarzy.

Ten gang kociaków został uwieczniony przez fotografa Akbara Mehrinezhada przy Wieży Wolności w Teheranie.

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jednak konie również należą do wyjątkowo uczuciowych stworzeń, czego dowodem jest zdjęcie Marion, chorującej na raka z przerzutami. Kobieta obejmuje swojego syna Ethana w obecności Peyo, konia używanego w terapii wspomaganej przez zwierzęta.

Gdyby te zdjęcia nie zrobiły na was wystarczającego wrażenia, poniżej zostawiamy całą galerię obrazów z wyjątkowymi ujęciami różnych zwierząt.

Konrad Siwik, dziennikarz Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)