Adobe CC za darmo przez 2 miesiące. Sprawdź, czy się załapiesz

Adobe CC za darmo przez 2 miesiące. Sprawdź, czy się załapiesz

Adobe CC za darmo przez 2 miesiące. Sprawdź, czy się załapiesz
Marcin Watemborski
19.03.2020 08:10, aktualizacja: 26.07.2022 14:57

Dopiero co informowaliśmy o udostępnieniu przez Adobe pakietu Creative Cloud dla studentów, uczniów i nauczycieli na domowych komputerach, a już firma podjęła kolejne działania. Teraz każdy będzie mógł korzystać z Photoshopa, Lightrooma i innych programów kompletnie za darmo na okres 2 miesięcy.

Adobe chętnie wspiera użytkowników w tym trudnym dla wszystkich okresie. Firma zauważyła, że ich informacja o udostępnieniu pakietu Creative Cloud studentom, nauczycielom i uczniom spotkała się z bardzo pozytywnymi reakcjami. W związku z tym producent najpopularniejszego oprogramowania do edycji grafiki na świecie poszedł o krok dalej, stawiając go w siedmiomilowych butach.

Firma Adobe udostępnia użytkownikom 2 miesiące darmowej subskrypcji na pakiet Adobe Creative Cloud. Poniżej znajdziecie instrukcję, co zrobić, by móc się cieszyć programami Adobe za darmo:

  1. Przejdź na stronę Adobe i zaloguj się do swojego konta CC
  2. Anuluj swoją subskrypcję, jako powód zaznacz, że pakiet jest za drogi
  3. Zaakceptuj darmową ofertę

Darmowa oferta dotyczy 60 dni korzystania z usługi CC. Jak się okazuje – nie działa to w przypadku wszystkich użytkowników, ale warto spróbować. Nasi czytelnicy donoszą, że wystarczy odezwać się do konsultanta za pośrednictwem komunikatora. Co więcej - niektórzy dostali aż 3 miesiące darmowego korzystania z pakietu! Dajcie znać w komentarzach, czy wam się udało.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)