Ojciec-fotograf spełnił marzenie córki i zamienił ją w superbohaterkę

Ojciec-fotograf spełnił marzenie córki i zamienił ją w superbohaterkę

Ojciec-fotograf spełnił marzenie córki i zamienił ją w superbohaterkę
Źródło zdjęć: © © Josh Rossi / [Instagram ](https://www.instagram.com/joshrossiphoto/?hl=en)
Monika Homan
11.03.2019 10:44, aktualizacja: 11.03.2019 11:44

To nie jest pierwszy tego typu projekt fotografa reklamowego Josha Rossiego. Jego rodzina wcielała się już w różne postacie, ale tym razem udało mu się zaskoczyć swoją 5-letnią córkę, która ostatnio pokochała film "Kapitan Marvel".

Josh Rossi jest profesjonalnym fotografem reklamowym i grafikiem. Jest też kochającym ojcem, a jego 5-letnia córka, Nellee uwielbia superbohaterki i marzy o tym, żeby stać się jedną z nich. Jak każdy ojciec, Josh chce dla swojego dziecka spełnienia marzeń.

Mężczyzna znany jest ze swojej serii portretów, w których niepełnosprawne i chore dzieci zamieniły się w superbohaterów z nadprzyrodzonymi mocami.

Dwa lata temu Nellee wcieliła się w Wonder Woman, ale ostatnio wyjątkowo upodobała sobie postać Kapitan Marvel. Ojciec postanowił spełnić marzenie córki i poprosił projektantkę Julie Whiteley, z którą współpracuje, o stworzenie odpowiedniego kostiumu.

Dumny ojciec zrobił serię zdjęć, w których dziewczynka wcieliła się w komiksową postać, ale nie było to nowością dla jego córki. Josh postanowił zrobić jej niespodziankę. Tuż po tym, jak rodzina wyszła z kinowej sali po premierze filmu, dziewczynka zobaczyła na ścianie plakat reklamowy z "Kapitan Nellee" w roli głównej.

Photoshop Dad SURPRISES daughter after Captain Marvel premiere!!!

Josh mówi, że ich sesje zdjęciowe i zabawa w superbohaterów mają pozytywny wpływ na pewność siebie dziewczynki. Każdy przecież marzył kiedyś o super mocach i ratowaniu świata. Fotografowane przez Josha dzieci, choć przez chwilę mogą uwierzyć w to, że są wyjątkowe. A przecież dzieciństwo rządzi się swoimi prawami, a w wyobraźni każdy maluch może zostać kimkolwiek tylko zechce. Dlaczego więc nie pomóc nieco wyobraźni?

Na instagramowym profilu Rossiego znajdziecie więcej zdjeć, na których Josh zamienia dzieci w wyjątkowe postacie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)