Adobe MAX 2020 odbędzie się on‑line. Dostęp za darmo

Adobe MAX 2020 odbędzie się on-line. Dostęp za darmo
Marcin Watemborski

12.05.2020 07:44, aktual.: 26.07.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 odwoływane są liczne wydarzenia, inne zyskują formę internetowych transmisji. Tak będzie z warsztatami Adobe 99U, jak również konferencją Adobe MAX 2020 tydzień później.

Adobe MAX 2020 to doroczna konferencja, na której producenta popularnego oprogramowania do retuszu pokazuje nowe algorytmy i zapowiada to, czego możemy spodziewać się w nadchodzącym czasie. W tym roku spotkanie będzie emitowane w internecie, a dostęp do niego będzie w pełni darmowy.

Na stronie internetowej Adobe MAX przeczytamy, że powodem takiej decyzji organizatorów jest chęć zadbania o zdrowie i życie nie tylko partnerów, pracowników i klientów, ale również odwiedzających wydarzenie. Adobe dysponuje narzędziami, które bez problemu pozwolą na uczestnictwo on-line w swojej konferencji.

Adobe MAX 2020 odbędzie się w dniach 19-21 października 2020 roku. Jedynym wymogiem wzięcia udziału w streamingu jest zarejestrowanie się za pośrednictwem strony internetowej. Nabór zacznie się późnym latem 2020 roku. W tym celu polecamy śledzić na bieżąco doniesienia o konferencji Adobe MAX 2020 na stronie internetowej, Facebooku oraz Twitterze.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)