Adobe MAX ponownie on‑line. Dostęp będzie darmowy

Adobe MAX ponownie on-line. Dostęp będzie darmowy
Marcin Watemborski

08.03.2021 12:10, aktual.: 08.03.2021 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konferencja Adobe MAX to jedno z najciekawszych dorocznych wydarzeń branży kreatywnej. W roku 2020 po raz pierwszy zorganizowano je w formie streamingu internetowego i wychodzi na to, że sprawdziło się to na tyle dobrze, że kolejna edycja przebiegnie tak samo.

Adobe MAX 2020 było pierwszą edycją konferencji giganta oprogramowania, firmy Adobe, które odbyło się bezpłatnie oraz on-line. Powodem była oczywiście pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, która uniemożliwiła spotkanie specjalistów twarzą w twarz z publiką. We wcześniejszych latach, konferencja odbywała się w Los Angeles, a cena za bilet na wszystkie prelekcje wynosiła 1895 dolarów, czyli ok. 7275 złotych.

Zeszłoroczna edycja ściągnęła ponad 2,2 miliona uczestników, a nagrania mają ponad 21 milionów odtworzeń. Nie da się ukryć, że konferencja Adobe MAX jest fascynująca dla każdego, kto jest związany jakkolwiek z branżą kreatywną. Jeśli dodamy do warsztatów i wykładów bezpłatne uczestnictwo, to grzechem by było nie wziąć udziału.

Adobe MAX 2020 Highlights | Adobe Creative Cloud

Spotkanie Adobe MAX 2021 również odbędzie się za pośrednictwem streamingu on-line. Informacje na temat konferencji oraz sposobu rejestrowania pojawią się na stronie internetowej wydarzenia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)