Adobe Photoshop Fix i Photoshop Mix - aplikacje fotograficzne nareszcie w wersji na Androida

Adobe Photoshop Fix i Photoshop Mix - aplikacje fotograficzne nareszcie w wersji na Androida
Marcin Watemborski

08.11.2016 15:08, aktual.: 26.07.2022 18:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Adobe Photoshop Fix umożliwia zaawansowaną edycję zdjęć portretowych. Po roku od wypuszczenia jej dla użytkowników iOS pojawiła się również dla zwolenników Androida. Nowością jest również Adobe Photoshop Mix.

W dobie fotografii mobilnej zyskujemy coraz potężniejsze programy do edycji zdjęć na smartfonach oraz tabletach. Jedną z nich jest Adobe Photoshop Fix. Program pozwala nie tylko na rozjaśnianie i ściemnianie zdjęcia, ale na wygładzanie obrazu, punktowe usuwanie niedoskonałości, zmianę kształtu twarzy oraz dostosowywanie koloru strefowo.

Druga, dostępna apka, to Adobe Photoshop Mix, która służy do wycinania elementów obrazu i łączenia ich z innymi. W programie możecie również edytować kolorystykę zdjęcia. Według producenta, przeznaczona jest do tworzenia surrealistycznych obrazów, ale to, jak ją wykorzystacie, zależy tylko do Was.

Obraz

Aplikacje wykorzystują opcję Adobe CreativeSync, co daje użytkownikowi możliwość zsynchronizowania zawartości oraz dostępu do niej z komputera lub innego urządzenia mobilnego.

Obraz

Wraz z innymi aplikacjami Adobe – Lightroom Mobile oraz Photoshop Express – otrzymujemy od producenta całkiem pokaźną kolekcję kreatywnych narzędzi, które ułatwią nam pracę nad zdjęciami na smartfonach i tabletach. Szkoda tylko, że są one tak rozbite, a nie skoncentrowane w jednym potężnym wydaniu.

Photoshop Mix oraz Photoshop Fix są dostępne na platformie Google Play Store. Zapraszamy też do naszej recenzji Photoshop Fix w wersji na iOS.

Adobe Photoshop Fix w obróbce portretu [recenzja]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)