Adobe Summit nie obędzie się z powodu epidemii koronawirusa

Adobe Summit nie obędzie się z powodu epidemii koronawirusa

Adobe Summit nie obędzie się z powodu epidemii koronawirusa
Marcin Watemborski
04.03.2020 08:33, aktualizacja: 26.07.2022 14:58

Firma Adobe postanowiła zrezygnować ze swojej dorocznej konferencji Adobe Summit. Powodem jest rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19. Zamiast spotkania będzie internetowa relacja na żywo.

W związku ze światową epidemią koronawirusa COVID-19 nie odbędzie się spotkanie Adobe Summit. Producent popularnego oprogramowania i rozwiązań do edycji obrazu postanowił pójść w ślady za Facebookiem i Twitterem.

W oświadczeniu Adobe przeczytamy o tym, że priorytetem dla organizatorów dorocznego spotkania jest zdrowie i życie uczestników. W zeszłym roku w sympozjum brało udział ponad 16 000 osób, a gwiazdami spotkania byli Reese Witherspoon oraz Drew Brees.

Adobe Summit to międzynarodowe spotkanie artystów cyfrowych, którzy koncentrują się na rozwiązaniach artystycznych i technologicznych, umożliwiających nieograniczony wyraz twórczy. Podczas dorocznej konferencji są pokazywane projekty nowych algorytmów, nowych narzędzi Photoshopa i Illustratowa oraz rozwój całego pakietu Creative Cloud. W tym roku Adobe Summit miało odbyć się w Las Vegas w dniach od 29 marca do 2 kwietnia 2020 roku.

Podobna sprawa dotyczy Google i wydarzenia Cloud Next w San Francisco. Obie firmy postawiły na nowe technologie i zrealizują swoje prezentacje za pośrednictwem internetowych serwisów streamingowych. Tym samym Adobe i Google dołączają do Facebooka i Twtittera w kwestii trzymania się zaleceń WHO dotyczących dużych zgromadzeń.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)