Adobe Summit nie obędzie się z powodu epidemii koronawirusa

Adobe Summit nie obędzie się z powodu epidemii koronawirusa
Marcin Watemborski

04.03.2020 08:33, aktual.: 26.07.2022 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe postanowiła zrezygnować ze swojej dorocznej konferencji Adobe Summit. Powodem jest rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19. Zamiast spotkania będzie internetowa relacja na żywo.

W związku ze światową epidemią koronawirusa COVID-19 nie odbędzie się spotkanie Adobe Summit. Producent popularnego oprogramowania i rozwiązań do edycji obrazu postanowił pójść w ślady za Facebookiem i Twitterem.

W oświadczeniu Adobe przeczytamy o tym, że priorytetem dla organizatorów dorocznego spotkania jest zdrowie i życie uczestników. W zeszłym roku w sympozjum brało udział ponad 16 000 osób, a gwiazdami spotkania byli Reese Witherspoon oraz Drew Brees.

Adobe Summit to międzynarodowe spotkanie artystów cyfrowych, którzy koncentrują się na rozwiązaniach artystycznych i technologicznych, umożliwiających nieograniczony wyraz twórczy. Podczas dorocznej konferencji są pokazywane projekty nowych algorytmów, nowych narzędzi Photoshopa i Illustratowa oraz rozwój całego pakietu Creative Cloud. W tym roku Adobe Summit miało odbyć się w Las Vegas w dniach od 29 marca do 2 kwietnia 2020 roku.

Podobna sprawa dotyczy Google i wydarzenia Cloud Next w San Francisco. Obie firmy postawiły na nowe technologie i zrealizują swoje prezentacje za pośrednictwem internetowych serwisów streamingowych. Tym samym Adobe i Google dołączają do Facebooka i Twtittera w kwestii trzymania się zaleceń WHO dotyczących dużych zgromadzeń.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także