Adobe ulepsza "Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości" w nowym Photoshopie

Adobe ulepsza "Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości" w nowym Photoshopie12.09.2018 08:09
Adobe ulepsza "Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości" w nowym Photoshopie
Monika Homan

Firma Adobe zapowiedziała ulepszenie narzędzia "Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości" wraz z najnowszą aktualizacją Photoshopa. Nowe możliwości robią duże wrażenie.

Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości w Photoshopie jest imponującym narzędziem. Pozwala w szybki i łatwy sposób pozbyć się niechcianych elementów na zdjęciu. Jednak zdarza się, że nie działa ono tak, jak byśmy chcieli.

Photoshop Sneak Peek: New Content-Aware Fill

Firma Adobe zapowiada ulepszenie tego narzędzia wraz z najnowszą aktualizacją programu. Dostępny będzie nowe menu, dzięki któremu dopasujemy efekt wypełnienia do naszych potrzeb. Do tej pory byliśmy zdani na łaskę algorytmu, teraz będziemy mogli wpłynąć na to, jaką część zdjęcia ma uwzględniać program podczas wypełnienia. Dużym udogodnieniem będzie podgląd zmian, które zachodzą na naszym zdjęciu i możliwość naniesienia ich na osobną warstwę.

417858727551850354

Nowe dostępne narzędzia to obracanie kopiowanego fragmentu zdjęcia, skalowanie go oraz lustrzane odbicie. Na zaprezentowanym przez Adobe filmie robi to niemałe wrażenie, a juz niedługo będziemy mogli sprawdzić, jak ulepszone narzędzie sprawdza się w praktyce.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)