Adobe zaprezentowało Creative Cloud Express. Edycja zdjęć będzie jeszcze łatwiejsza

Adobe zaprezentowało Creative Cloud Express. Edycja zdjęć będzie jeszcze łatwiejsza

Adobe zaprezentowało Creative Cloud Express. Edycja zdjęć będzie jeszcze łatwiejsza
Karolina Modzelewska
15.12.2021 09:37, aktualizacja: 26.07.2022 14:15

Firma Adobe właśnie pochwaliła się Creative Cloud Express, czyli aplikacją mobilną i internetową, która daje dostęp do podstawowych wersji narzędzi edycji obrazów i materiałów wideo. Dzięki niej będzie można je poprawić za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Jak donosi serwis DP Review, aplikacja Creative Cloud Express opiera się na istniejących aplikacjach Adobe, takich jak Photoshop, Illustrator i Premiere Pro. Można w niej m.in. znaleźć tysiące szablonów, dostęp do milionów obrazów z Adobe Stock (z płatną subskrypcją), dziesiątek czcionek i przy pomocy zaledwie jednego kliknięcia usunąć tło zdjęcia, czy przyciąć materiał wideo. Oznacza to, że nowe rozwiązanie usprawni pracę wszystkich fanów fotografii, a nie tylko profesjonalnych fotografów.

Now Anyone with an Idea Can Express It | Adobe Creative Cloud Express

"Internet szybko staje się potężną platformą kreatywności, a Creative Cloud Express w pełni wykorzystuje tę możliwość, aby akt ekspresji był dostępny w dowolnym miejscu i czasie oraz ułatwiał współpracę" - wyjaśnia Adobe.

Introducing Adobe Express

Creative Cloud Express można pobrać za darmo. Aplikacja jest dostępna na express.adobe.com, w sklepach Apple App Store, Google Play i Microsoft. Osoby zainteresowane bardziej zaawansowanymi funkcjami mogą wykupić opcję premium. Daje ona dostęp m.in. do 175 milionów zdjęć Adobe Stock, 20 000 czcionek czy dodatkowych aplikacji, takich jak Photoshop Express i Premiere Rush. Funkcja premium to koszt 9,99 dolarów miesięcznie (około 40 złotych) lub 99 dolarów rocznie (około 400 złotych).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)