Aktualizacja oprogramowania do Sony A9 sprawia, że autofokus jest jeszcze lepszy

Aktualizacja oprogramowania do Sony A9 sprawia, że autofokus jest jeszcze lepszy

Sony A9
Sony A9
Źródło zdjęć: © © Krzysztof Basel
Marcin Falana
12.01.2018 10:01, aktualizacja: 26.07.2022 18:11

Najnowsza aktualizacja do Sony A9 poprawia działanie ciągłego autofokusu, ulepsza ochronę zdjęć i umożliwia ich przesyłanie w większych paczkach. Ten aparat naprawdę ma moc!

Warto zwracać uwagę na większe aktualizacje oprogramowania do naszych aparatów bo mogą rzeczywiście wprowadzać widoczne ulepszenia. Tak ma być z najnowszą aktualizacją 2.00 do bezlusterkowca Sony A9.

420740077078206280
© © Krzysztof Basel

O ciągłym autofokusie Sony A9 i jego możliwościach śledzenia pisaliśmy już kilka razy, a dzięki nowej aktualizacji ciągły autofokus w Sony A9 ma być jeszcze szybszy przy śledzeniu ruchomych obiektów oraz bardziej stabilny w czasie zoomowania. Widać, że Sony nie odpuszcza i chce pokazać, że A9 spokojnie może konkurować z profesjonalnymi lustrzankami reporterskimi. To poważny temat.

Poza tym nowe oprogramowanie pozwala na przypisanie ochrony obrazu do programowalnych przycisków. Po włączeniu ochrony (tylko od wersji 2.00) będziemy mogli przesłać wszystkie chronione zdjęcia za jednym razem przez FTP. Sony wprowadziło także kilka zmian w przesyłaniu metadanych, teraz znajdziemy wśród nich miedzy innymi numerr seryjny aparatu. Poprawiono także ogólną stabilność aparatu i dokładność ostrzeżenia przed przegrzaniem się korpusu.

Więcej informacji oraz oprogramowanie znajdziecie na stronie alphauniverse.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)