Alicia Keys w kampanii Samsunga TL210

Alicia Keys w kampanii Samsunga TL210

Alicia Keys w kampanii Samsunga TL210
Ola Błażowska
20.05.2010 17:40, aktualizacja: 01.08.2022 15:19

Kompakty Samsung DualView z podwójnym ekranem LCD (tylnym i małym z przodu) może poszczycić się kampanią z udziałem światowej gwiazdy. Piosenkarka Alicia Keys reklamuje aparat w spocie telewizyjnym, do którego użyta została również jej piosenka "Wait Til You See My Smile?. Tytuł nie jest przypadkowy, bowiem jednym z głównych atutów kompaktu to, wg producenta, opcja wykrywania uśmiechu.

Samsungi z serii DualView charakteryzują się matrycą 12 megapikseli, uniwersalnym zoomem, możliwością kręcenia filmów w standardzie 720 p, oraz oczywiście dwoma ekranami LCD. Zostały one skonstruowane z myślą o wygodzie podczas wykonywania autoportretów. Pomocna okazać może się również opcja wykrywania uśmiechu, która bez naciskania spustu migawki przez użytkownika zrobi zdjęcie, gdy model się uśmiechnie. Model TL220 posiada także w pełni dotykowy ekran.

Akcja reklamy Samsungów dzieje się na koncercie piosenkarki, a fanka wykonuje kompaktem DualView zdjęcie pamiątkowe z gwiazdą. Nazwa całej kampanii ("See you smile") nawiązuje do przeboju Keys użytego w spocie.

Źródło: letsgodigital

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)