Apple stworzy aparat fotograficzny?

Szkic koncepcyjny iCama wykonany przez ADR Studio (©Antonio De Rosa)
Szkic koncepcyjny iCama wykonany przez ADR Studio (©Antonio De Rosa)
Piotr Dopart

02.06.2012 13:00, aktual.: 02.06.2012 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli pogłoska, która pojawiła się w serwisie iLounge, okaże się prawdziwa, to już niedługo fani marki Apple będą mogli nacieszyć się... aparatem fotograficznym z jabłkowym logo.

Zdaniem redakcji iLounge, powołującej się na anonimowe źródło, Apple może w tajemnicy przygotowywać projekt aparatu fotograficznego, który zapewne szturmem weźmie światowe rynki. Decyzja miałaby być podyktowana faktem, że zaawansowanym fotoamatorom nie wystarczy pstrykanie fotek swoim iPhone'em.

Czysto teoretycznie, Apple już kiedyś wypuścił na rynek aparaty QuickTake produkowane we współpracy z Kodakiem. Aż się człowiek czasem nie spodziewa, w jaką stronę mogą się potoczyć wzajemne stosunki między firmami, prawda? Jak nietrudno się domyślić, projekt nie doczekał się kontynuacji. iSight, jak miałby się nazywać ten nowy produkt, ma szansę być tym, co przywróci markę na osierocony przez nią rynek.

Więcej na temat projektu przeczytacie w tekście "Making the case for a standalone iSight Camera" na stronie 152. i 153. wypuszczonego przez iLounge magazynu pt. "New iPad buyers' guide".

Źródło: iLounge

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)