Awantura po weselu. Panna młoda kazała fotografowi zmienić kolor sukienki córki szwagierki

Awantura po weselu. Panna młoda kazała fotografowi zmienić kolor sukienki córki szwagierki

Panna młoda poprosiła fotografa, by zmienił kolor sukienki córki szwagierki na niebieski. / Zdjęcie ilustracyjne.
Panna młoda poprosiła fotografa, by zmienił kolor sukienki córki szwagierki na niebieski. / Zdjęcie ilustracyjne.
Źródło zdjęć: © Pexels
Marcin Watemborski
02.06.2023 12:10

"Dramy" na weselach lub tuż po to normalka. Jeśli jeszcze na dodatek wpleciemy w to wątek panny młodej i tego, że jako jedyna chciałaby mieć białą sukienkę, mamy gotową awanturę. W tym przypadku panna młoda bardzo pokłóciła się ze swoją szwagierką. Powodem była zmiana koloru sukienki jej córki na zdjęciach.

Pewna panna młoda, która chce pozostać anonimowa, opisała na Reddicie absurdalną sytuację, której doświadczyła. Rozsiądźcie się wygodnie, bo historia będzie rozbudowana i trzeba się skupić, by dobrze wszystko zrozumieć.

Rzeczona panna młoda opisała, że właśnie skończyła świętować swoje wymarzone wesele. Byłoby idealnie, gdyby nie jeden szczegół. Chodzi o to, że 16-letnia córka jej szwagierki założyła na ceremonię białą koronkową sukienkę do kolan, która wyglądała bardziej na strój odpowiedni dla panny młodej. Na dodatek nastolatka miała białe rękawiczki do łokci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w ślubie i weselu, wie, że to delikatnie mówiąc nietakt. Biała sukienka jest zarezerwowana dla panny młodej – kiedyś był to symbol cnoty, dziś po prostu tradycja. W złym tonie jest zakładanie tego koloru przez gości, chyba że państwo młodzi stwierdzą inaczej.

Nietrudno się domyślić, że pannie młodej to się nie spodobało. Jednak podczas ślubu i wesela nie zrobiła awantury. Po prostu starała się zignorować niestosowny strój nastolatki i cieszyć się swoim wyjątkowym dniem. Nie powiedziała nawet nic swojemu szwagrowi ani szwagierce.

Problem pojawił się, gdy panna młoda otrzymała zdjęcia z wesela. Była zdruzgotana. Biała sukienka nastolatki bardzo się wyróżniała i przyćmiewała główną bohaterkę. Mąż kobiety widział, jak bardzo to przeżywała, więc wpadł na pomysł. Małżonkowie zdecydowali się dopłacić fotografowi za dodatkowy retusz. Jego zadaniem była zamiana koloru sukienki nastolatki z białego na niebieski. Ten wywiązał się z pracy wzorowo – barwy były podmienione idealnie.

I tu zaczynają się schody. Gdy panna młoda wrzuciła zdjęcia do mediów społecznościowych, jej szwagierka rozpętała piekło. Była wściekła za wspomnianą edycję i miała za złe to, że kobieta podjęła decyzję bez konsultacji z nią. Co więcej, oskarżyła ją o to, że uważa jej córkę za brzydką i o nieatrakcyjnej figurze. Dla jasności — sylwetka dziewczyny nie została wyretuszowana.

Panna młoda zapytała użytkowników Reddita o to, czy źle się zachowała. Sama uważa, że nie zrobiła nic złego, ponieważ to był dzień jej oraz jej męża i chce go zapamiętać jak najlepiej – również przez zdjęcia. Internauci wykazali się zrozumieniem sytuacji i poparli kobietę w jej decyzji. Większość uważała, że nastolatka powinna była ubrać się inaczej, a podmiana koloru sukienki wcale nie wymagała zgody matki dziewczyny.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)