Piękne krajobrazy, piękne suknie i kobiety. Oto świat Kristiny Makeevy

Piękne krajobrazy, piękne suknie i kobiety. Oto świat Kristiny Makeevy

Piękne krajobrazy, piękne suknie i kobiety. Oto świat Kristiny Makeevy
Źródło zdjęć: © © [Kristina Makeeva](http://ipai.ru/)
Justyna Kocur-Czarny
04.10.2019 09:26, aktualizacja: 26.07.2022 15:36

Kristina Makeeva ma zdolność przemieniania tego, co zwyczajne w magiczne. Zobaczcie jej niesamowite fotografie z przeróżnych zakątków Ziemii.

Modelki na zdjęciach Kristiny Makeevy przywodzą na myśl księżniczki z bajek Disneya. Tak właśnie mogłyby wyglądać, gdyby z bajki trafiły do prawdziwego świata (jak w filmie Zaczarowana). Fotografka nie tylko podróżuje po całym świecie, robiąc zdjęcia, ale dba o najmniejszy detal swoich sesji.

Oczywiście część magii to na pewno zasługa umiejętnego obrabiania zdjęć przez Kristinę w Photoshopie. Nie zmienia to jednak faktu, że fotografka potrafi czarować na swoich zdjęciach, a efekt robi wrażenie.

Każdy, kto zajmuje się sesjami fotograficznymi, może sobie wyobrazić, jak wiele pracy Kristina wkłada w zrobienie jednego ujęcia. Znalezienie odpowiedniego miejsca, sukni, akcesoriów, dogranie oświetlenia, sprawienie, że suknie na sesji idealnie się układają, selekcja i edycja zdjęć — to wszystko musi zajmować naprawdę dużo czasu.

Podoba mi się konsekwentny styl fotografii tej artystki i fakt, że ciągle stawia sobie nowe wyzwania: sesje podwodne, sesje ze zwierzętami czy podróże w odległe zakątki. To sprawia, że śledząc jej profil na Instagramie, nie powinniśmy poczuć się znużeni.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)