Bezpłatne warsztaty z Canonem i Cyfrowe.pl

Bezpłatne warsztaty z Canonem
Bezpłatne warsztaty z Canonem
Krzysztof Basel

05.05.2010 15:01, aktual.: 01.08.2022 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec maja rusza FOTOszkoła - cykl jednodniowych bezpłatnych warsztatów fotograficznych, które poprowadzi Wojtek Tkaczyński, znany łódzki fotograf i wykładowca wyższych uczelni. W tym roku warsztaty  odbędą się w 5 miastach w Polsce. Organizatorem spotkań są Cyfrowe.pl oraz Canon Polska.

Organizatorzy mówią, że spotkania są przeznaczone dla średniozaawansowanych i zaawansowanych amatorów fotografii cyfrowej, przede wszystkim użytkowników lustrzanek.? Każdej zajęcia są podzielone na wykład oraz część praktyczną i będą miały inny temat. Wszystkie spotkania poprowadzi fotograf Wojtek Tkaczyński.

Każde spotkanie ma swój wiodący temat, który jest przedmiotem wykładu i części praktycznej. Na koniec swoje nowości przedstawia firma Canon. Wszystkie spotkania poprowadzi Wojtek Tkaczyński, znany łódzki fotograf i wykładowca wyższych uczelni.

Harmonogram i tematyka spotkań:

  • 23.05. Łódź Życie codzienne/fotografia prasowa
  • 30.05. Kraków Architektura/fotografia wnętrz
  • 20.06. Wrocław Przyroda/krajobraz/makro
  • 26.06. Gdańsk Ruch w obiektywie
  • 12.09. Szczecin Portret w plenerze

Uczestnicy przychodzą z własnymi aparatami. Na każdym spotkaniu będzie obecna modelka. Po części warsztatowej następować będzie ocena wyników pleneru czyli zdjęć uczestników. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody od Canon Polska i Cyfrowe.pl. Wszystkie spotkania będą odbywać się w godzinach 10.00 - 17.00.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach to musicie poprawne wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz otrzymać potwierdzenie udziału droga mailową. TUTAJ zarejestrujcie się i znajdziecie więcej informacji na temat FOTOszkoły.

Wojtek Tkaczyński

Fotografuje od ponad 20. lat. Jego ulubiony temat to krajobrazy, które prezentuje w postaci archiwalnych tonowanych odbitek na papierze barytowym. Należy do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Pisze o fotografii dla miesięczników "Pozytyw" i "Digital Foto Video" oraz dla portali internetowych "Fotopolis.pl" i "Szerokikadr.pl". Juror wielu konkursów fotograficznych m.in. europejskiego AGFA Portrait Award 2000. Uczy fotografii w Europejskiej Akademii Fotografii oraz na łódzkiej "Filmówce".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)