Brooklyn Beckham, syn znanego piłkarza, właśnie wydaje swój pierwszy album fotograficzny

Brooklyn Beckham, syn znanego piłkarza, właśnie wydaje swój pierwszy album fotograficzny30.06.2017 12:53
Brooklyn Beckham, syn znanego piłkarza, właśnie wydaje swój pierwszy album fotograficzny
Źródło zdjęć: © © Brooklyn Beckham / [Instagram](https://www.instagram.com/brooklynbeckham/)

Brooklyn Beckham, syn znanego piłkarza Davida Beckhama, postanowił się wyłamać z rodzinnego biznesu i spróbować swoich sił gdzie indziej. W chłopaku obudził się zmysł artystyczny i postanowił zająć się fotografowaniem. Niedługo zobaczymy jego pierwszy album.

Brooklyn Beckham od dawna wykazywał zainteresowanie fotografią, co więcej, całkiem nieźle mu to wychodzi. W styczniu 2016 roku realizował kampanię dla znanej marki Burberry. Sesje fotograficzne dla linii perfum ”This Is Brit” zostały odebrane dwojako – jednym podobały się zdjęcia, inni wyrażali swoje niezadowolenie, bo przecież jest wielu lepszych fotografów. Myślę jednak, że świeże spojrzenie na tę kwestię zrobiło dobrze marce.

18-latek właśnie wydaje swój pierwszy album fotograficzny. 304-stronnicowe wydawnictwo o tytule ”What I See” będące zbiorem zdjęć z życia młodego fotografa, które wdroży czytelników trochę w świat rodziny Beckhamów. Może być to interesujące studium na temat nastolatka dorastającego w świetle fleszy.

Już na wstępie książka spotkała się z krytyką. Jak donosi gazeta "The Independent", krytycy oraz fotografowie nie zostawili na synu piłkarza suchej nitki. Pojawiły się komentarze typu: ”Jestem wielką fanką okropnych zdjęć Brooklyna Beckhama i jeszcze gorszych podpisów” (Alice Jones). Właściwie to nic dziwnego, skoro na jednej ze stron pojawia się zdjęcie słonia z podpisem: ”Słonie w Kenii. Trudno je sfotografować, niesamowicie zobaczyć”. Cóż – nie jest to mistrzostwo copywritingu, ale od czegoś trzeba zacząć. Na pewno rodzice wspierają swojego syna w realizowaniu pasji, a niepochlebne opinie pomogą mu w zrozumieniu, czym jest fotografia.

Widzę książkę dla nastolatków, stworzoną przez nastolatka. Umożliwi ona fanom Brooklyna szersze spojrzenie na jego świat z jego unikalnej i kreatywnej strony.

Myślę, że ze względu na rodziców chłopaka, ten został rzucony na naprawdę głęboką wodę i osoby, które interesują się życiem Davida i Victorii na pewno prześwietlili również ich dzieci. Uważam, że dobry album fotograficzny powinien zawierać wysokiej jakości treść, ale z drugiej strony – jeśli kogoś stać na wydanie albumu, to kto mu zabroni?

Album Brooklyna wchodzi do sprzedaży 29 czerwca w Wielkiej Brytanii w cenie 8,5 funta, natomiast w Stanach Zjednoczonych pojawi się 1 sierpnia w cenie 17,61 dolara. Szczerze mówiąc chętnie bym przejrzał tę książkę.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)