Canon może wycofać niektóre produkty. Brakuje im podzespołów

Canon może wycofać niektóre produkty. Brakuje im podzespołów10.10.2021 07:10
Canon może wycofać niektóre produkty. Brakuje im podzespołów

Mimo tego, że cały czas trwa pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, to wiele firm fotograficznych pokazuje nowe sprzęty. Problem polega na tym, że często nie mogą ich dostarczyć do sklepów, a nawet wyprodukować, bo brakuje różnych elementów. Canon również ma ten problem.

Już jakiś czas temu firma Canon informowała o opóźnieniach w dostawach korpusu Canon EOS R3. Powód jest prozaiczny i znany nie od dziś – brakuje podzespołów, ponieważ nie można ich wyprodukować lub dostarczyć do fabryk, by zostały zamontowane w aparatach. Mimo tego, że świat żyje w realiach pandemicznych już prawie 2 lata, niektórych problemów nie udaje się przeskoczyć.

Canon Rumors donosi, że Canon wycofuje niektóre produkty, które miały być niebawem wprowadzone na rynek. Firma nie jest w stanie ich wytworzyć, ponieważ nie ma z czego. Za jakiś czas powinny pojawić się nowe daty dostępności, lecz właściwie nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Oficjalnie nie ma żadnej informacji na temat tego, które akcesoria, obiektywy czy aparaty zostały objęte brakami. Według plotek, ta kwestia dotyczy jedynie tych produktów, które miały zostać odświeżone lub zastąpione przez nowe serie, lecz nie ma żadnego potwierdzenia tych informacji. O ile dealerzy raczej nie narzekają na braki w obiektywach, tak znacznie gorzej jest z bezlusterkowcami oraz kamerami – na te trzeba czekać.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)