Chciała uczcić zniesienie obostrzeń pozując do zdjęcia. Spadła z klifu

Chciała uczcić zniesienie obostrzeń pozując do zdjęcia. Spadła z klifu
Źródło zdjęć: © © Saffron Blaze / Wikicommons
Marcin Watemborski

06.05.2020 10:06, aktual.: 26.07.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Olesia Suspitsina z Kazachstanu cieszyła się ze zniesienia lockdownu. Nieostrożność pociągnęła za sobą tragiczne konsekwencje. Kobieta spadła z 30-metrowego klifu podczas robienia zdjęcia.

Nieszczęście spotkało Olesię Suspitsinę z Kazachstanu. 31-letnia kobieta postanowiła uczcić zniesienie rządowych obostrzeń dotyczących przemieszczania się z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wycieczką do tureckiego parku wodospadów Duden w prowincji Antalaya. To malownicze miejsce jest znane z niesamowitych krajobrazów.

Podczas swojej wyprawy, Suspitsina postanowiła pokazać swoje poczucie wolności i weszła za barierki bezpieczeństwa, prosząc przyjaciela o zrobienie zdjęcia. Trawa w tamtym miejscu była mokra, a kobieta się poślizgnęła, co skutkowało upadkiem do wody z ponad 30-metrowego wzniesienia. Niestety Suspitsina nie przeżyła.

Jeden z wodospadów w parku Duden.
Jeden z wodospadów w parku Duden.© © Saffron Blaze / Wikicommons

Olesia Suspitsina pracowała od kilku lat jako przewodniczka wycieczek. Z relacji jej znajomych wynika, że zawsze byłą radosna i rozważna. Kochała miejsce, w którym doszło do wypadku. Mimo tego dała ponieść się emocjom. To przypomnienie dla nas wszystkim, że trzeba zawsze przestrzegać wyznaczonych stref bezpieczeństwa.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)