Chciała zrobić selfie. Spadła z urwiska i utonęła

Chciała zrobić selfie. Spadła z urwiska i utonęła
Marcin Watemborski

03.08.2021 07:38, aktual.: 26.07.2022 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wypadki związane z selfie zdarzają się ostatnio coraz częściej. Pisaliśmy niedawno o kobiecie, która strzeliła sobie w szyję podczas pozowania do zdjęcia oraz o chińskiej influencerce, która spadła z dźwigu w trakcie relacji na żywo. Niestety doszło do kolejnej tragedii.

Podobnie jak wypadek ze strzelbą, ta sytuacja również miała miejsce w Indiach. 43-letnia Rubina Khan odwiedzała z rodziną okolice wodospadu Kaliyadev niedaleko miasta Ichhwar w Indiach. Gdy jej rodzina pływała w rzece, kobieta chciała zrobić selfie. Skończyło się tragicznie.

Rubina Khan chciała zrobić sobie zdjęcie na krawędzi wodospadu. Niefortunnie stanęła, poślizgnęła się i spadła z wysokości. Utrata przytomności spowodowała utonięcie. Odnalezienie jej ciała zajęło policji aż 27 godzin.

Obraz
© © [Free Press Journal](https://www.freepressjournal.in/bhopal/madhyapradeshwomandieswhiletakingselfieatwaterfallinsehoredistrict)

Jest to kolejny przypadek, który pokazuje jak nierozważni bywają ludzie robiąc selfie. Za każdym razem trzeba zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale przede wszystkim wypada zadać sobie pytanie, czy warto ryzykować życiem dla pamiątkowego zdjęcia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)