Chciała zrobić zdjęcie z dzikim niedźwiedziem. Przeliczyła się

Chciała zrobić zdjęcie z dzikim niedźwiedziem. Przeliczyła się

Chciała zrobić zdjęcie z dzikim niedźwiedziem. Przeliczyła się
Marcin Watemborski
31.12.2020 13:19, aktualizacja: 26.07.2022 14:36

Niedawno było głośno o sprawie kobiety, która została dotkliwie raniona rogami bizona w parku Yellowstone, a na jaw wypływa kolejna sprawa. Tym razem, mamy do czynienia z młodą panią, która postanowiła sobie zrobić zdjęcie z dzikim niedźwiedziem. Chyba pomyliła go z pluszowym misiem, ale szybko jej przypomniał, kim jest.

Filmik, który możecie zobaczyć pod spodem, został nagrany przez Alessandro Bacaoanu i wrzucony na Tik Toka. Zobaczymy na nim młodą kobietę, która bez większego strachu podchodzi do dzikiego niedźwiedzia, siedzącego spokojnie na poboczu drogi. Nasza bohaterka widocznie stwierdziła, że skoro tak grzecznie czeka, to aż żal nie wykorzystać okazji i nie zrobić wspólnej fotki. Mądrze? No nie.

Gdy kobieta podeszła do nie-pluszowego miśka, ten widocznie się obruszył i dość gwałtownie wyskoczy w kierunku pani. Na szczęście ta wykazała się refleksem i odskoczyła, spiesząc do bezpiecznego samochodu. Jeśli chodzi o szczęście – było go więcej niż rozumu bohaterki. Nie należy niepokoić dzikich zwierząt, bo te mimo naszych dobrych zamiarów, mogą poczuć się zagrożone i zaatakować. Może się to skończyć dotkliwymi ranami, a nawet śmiercią.

Portal LADbible donosi, że akcja rozegrała się w Rumunii, gdzie non stop media i służby państwowe powtarzają, by nie traktować dzikich zwierząt na uboczu, jak domowych pupili. Cóż, widocznie dla niektórych popisowe zdjęcie w mediach społecznościowych jest więcej warte niż życie. Jak coś, to wiecie – zostańcie w bezpiecznej odległości i pamiętajcie, że dziki niedźwiedź to nie zabawka, ani grzeczny piesek.

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)