Co kryje się na morza dnie? Nagranie zdradza przerażające szczegóły

Rekin wyglądał na przerażonego.
Rekin wyglądał na przerażonego.
Źródło zdjęć: © YouTube | Odysseas Froilan
Marcin Watemborski

19.05.2023 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy z nas wie, że głębie mórz i oceanów wciąż pozostają niezbadane. To, co skrywają, niejednokrotnie nas zaskakuje. Z jednej strony podmorski świat jest piękny, z drugiej przerażający. Nagranie z kamerki GoPro pokazuje dokładnie, czego można się spodziewać w ciemnej otchłani nieznanych wód.

Nagranie zrealizowane przez Odysseasa Froilana pokazuje, jak wrzuca kamerkę GoPro na żyłce do wody. Siedziała ona tam dzień i noc, pokazują to, co kryje się pod statkiem wycieczkowym. Ludzie na górze absolutnie nie zdają sobie sprawy z różnorodności, którą można spotkać na dnie.

Po wrzuceniu kamery do wody, od razu wokół zebrały się ryby, żywo zainteresowane dziwnym urządzeniem. Przyglądały mu się liczne gatunki. Niektóre przypominają szczupaki, ale pojawia się też znacznie większe. Gdy zapadł zmrok, otoczenie się zmieniło, a wśród ryb zagościły groźnie wyglądające rekiny, a obok okoniowate.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co ciekawe, większe ryby niespecjalnie się interesowały kamerką. Po prostu pływały i koncentrowały się na swoim życiu. Wspomniany rekin jednak podpłynął bliżej i wyglądał, jakby się przestraszył. Nagle zerwał się i uciekł z kadru.

Internauci komentujący film w sieci zwrócili uwagę na jego prawdziwość i surowy charakter. To nagranie nie jest upiększone, nie ma doskonałego oświetlenia ani zbędnych bajerów. Zobaczymy tu po prostu podmorskie życie. Niestety autor klipu nie podaje szczegółów na temat lokalizacji, w której zrealizował film.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)