Co nowego w fotograficznych magazynach internetowych?

Co nowego w fotograficznych magazynach internetowych?

© Renata Dąbrowska / Doc!
© Renata Dąbrowska / Doc!
Olga Drenda
11.09.2012 09:10, aktualizacja: 11.09.2012 11:10

Wrzesień przyniósł nowe numery internetowych czasopism fotograficznych: PokochajFotografię.pl i reporterskiego magazynu Doc!.

[solr id="fotoblogia-pl-42428" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/3067,5-najlepszych-polskich-internetowych-magazynow-o-fotografii" _mphoto="magayzny-270x162-0a34c05004ac515.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2091[/block]

Z przyjemnością zaglądamy do nowych wydań polskich magazynów fotograficznych online. Już trzynastego (szczęśliwego?) numeru doczekał się jeden z popularniejszych periodyków – PokochajFotografie.pl. W nowym numerze magazynu znajdziemy m.in. reportaże z Afganistanu (autorzy: Kris Lizak, Khalil Ahmad Arab) i Mongolii (Karolina Kowalik i Kris Ćwik). Jak zwykle nie zabrakło wywiadów, których bohaterami są tym razem Ömer Orhun i Todd McLellan.

Przypomniano również – przy okazji wystawy w Gliwicach – legendarny „Zapis Socjologiczny” Zofii Rydet. Magazyn można zaprenumerować bezpłatnie na stronie pokochajfotografie.pl.

Obraz

[solr id="fotoblogia-pl-6917" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/5554,o-fotografii-w-internecie-czyli-najlepsze-magazyny-fotograficzne-online" _mphoto="tiago-e280a2-ribeiro-150-8731968.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2092[/block]

Z ciekawością śledzimy poczynania zorientowanego na fotoreportaż magazynu Doc!, którego trzeci numer ukazał się właśnie w Sieci. Bohaterami tego wydania są Renata Dąbrowska, Marcin Kaczor, Laura Kovanska, Georgie Pauwels, Piotr Piwowarski, Armand Urbaniak, Piotr Wojnarowicz oraz Justyna Zduńczyk.

Doc! wykazuje się po raz kolejny czujnością w doborze interesujących propozycji. Minimalistyczne „Niemieckie ulice” Georgie Pauwels czy doceniony na Grand Press Photo, interesujący reportaż z polskich dyskotek autorstwa Renaty Dąbrowskiej to tylko niektóre z nich.

Magazyn można przeczytać online lub ściągnąć jako PDF ze strony docphotomagazine.com.

Obraz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)