Co się stanie z rolką filmu zgubionego w Nowym Jorku? [wideo]

Co się stanie z rolką filmu zgubionego w Nowym Jorku? [wideo]19.01.2011 12:34
Fot. ???
Fot. ???
Łukasz Łusiak

Czy zdarzyło się Wam kiedyś zgubić rolkę filmu albo może cały aparat ze zdjęciami? Jeśli komuś przytrafi się kiedykolwiek takie nieszczęście, to życzymy mu, aby trafił na osobę równie uczciwą i zafascynowaną fotografią jak bohater tej interesującej opowieści.

Historia rozgrywa się w jednej z dzielnic Nowego Jorku - Brooklynie, gdzie mieszka Todd Beiber. Nasz bohater lubi biegać na nartach, a po ogromnej śnieżycy, która nawiedziła ostatnio Stany Zjednoczone, warunki w mieście były do tego idealne.

Gdy niedawno Todd biegł przez Prospect Park, znalazł przypadkowo (?) w śniegu pojemnik z niewywołaną rolką filmu 35 mm. Ponieważ Todd jest entuzjastą fotografii, postanowił wywołać znalezioną rolkę. Fotografie przedstawiają Nowy Jork podczas wspomnianych zamieci śnieżnych. Na niektórych są nawet ludzkie postacie.

Aby odnaleźć właściciela fotografii, Todd we własnym zakresie opracował film, który umieścił na YouTube i obiecał sobie wyśledzić właścicieli zagubionej rolki filmu.

Found: Lost Pictures of New York Blizzard

Kto wie, kto jest jej właścicielem - być może jeden z mieszkańców Nowego Jorku albo jeden z milionów turystów z Europy lub innych stron świata, którzy licznie odwiedzają to ogromne miasto. Jeśli znacie tę osobę, możecie skontaktować się z Toddem przez skrzynkę pocztową podaną na stronie znalazcy.

A może to dyskretna forma autopromocji? Mały viral? Co o tym sądzicie?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)