Czy iPhone 7 będzie miał większą matrycę, niż poprzednie?

Czy iPhone 7 będzie miał większą matrycę, niż poprzednie?
Marcin Watemborski

27.06.2016 12:06, aktual.: 26.07.2022 18:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple jest firmą, która wciąż wprowadza nowe rozwiązania technologiczne w branży smartfonów, również pod względem zdjęć. Nowe zdjęcia iPhone 7 wskazują na to, że telefon może zmienić standardy fotografii mobilnej.

Plotki o nadchodzącym wielkimi krokami iPhone 7 wciąż krążą na portalach branżowych. Trzeba je traktować z przymrużeniem oka, ponieważ to tylko pogłoski. Nie zmienia to faktu, że niektóre są naprawdę interesujące. Pod koniec zeszłego tygodnia pojawiła się informacja o domniemaniu tego, że w nowym flagowym modelu Apple ma znaleźć się większa matryca.

Na zdjęciu widać 4.7-calowy telefon z dużo większym obiektywem, niż jego poprzednicy. Czy w środku kryje się większy sensor? Miejmy nadzieję, że tak! Jednym ze znaków rozpoznawczych smartfona Apple są świetne aparaty iSight, którymi można zrobić naprawdę niezłe zdjęcia. Zdjęcia, które wyciekły, nie mają jednak wiele wspólnego z wersją iPhone 7 Plus, od której oczekujemy podwójnego modułu aparatu.

Co przyniesie przyszłość – zobaczymy jeszcze w tym roku. Odświeżenie iSight w podstawowej wersji telefonu byłoby świetnym zabiegiem marketingowym, ale czy w takim wypadku wersja Plus będzie miała 2 nowe aparaty, czy firma zastosuje zupełnie inną technologię?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)