Darmowy kurs Photoshopa dla początkujących fotografów

Darmowy kurs Photoshopa dla początkujących fotografów
Jacek Sopotnicki

09.10.2021 07:52, aktual.: 06.03.2024 22:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Większość darmowych kursów Adobe Photoshop na YouTube albo innych platformach to długie i trudne do obejrzenia w całości nagrania.

Sam próbowałem kilka razy podchodzić do tematu oglądania poradników o Photoshopie. Po prostu się nie dało. Kończyło się dodaniem do listy Do obejrzenia i na tym koniec. Myślę, że wiecie o czym mówię.

Postanowiłem więc stworzyć darmowy kurs Photoshopa i Camera Raw (lub Adobe Lightroom - który jest praktycznie identyczny). Trwa 28 minut i zawiera tylko praktyczne oraz naprawdę przydatne rozwiązania, których sam używam na co dzień, przygotowując zdjęcia do banków zdjęć lub na media społecznościowe.

Photoshop for Photography Beginners | FREE COURSE

Oczywiście nie jest to kompletny kurs Photoshopa, który traktowałby o wszystkim, co można w tym programie zrobić. Innych narzędzi użyłbym w przypadku obrabiania na przykład portretu. W samym krajobrazie też jeszcze można zastosować wielu innych sztuczek. Jest to jednak kurs, który łatwo przyswoić, zawiera bardzo praktyczne i mocno zautomatyzowane rozwiązania i może być bardzo praktyczny do wykorzystania szczególnie dla tych z Was, którzy chcą po prostu zacząć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)