DJI Mavic Mini – wyciekła częściowa specyfikacja i zdjęcia drona

DJI Mavic Mini – wyciekła częściowa specyfikacja i zdjęcia drona

DJI Mavic Mini – wyciekła częściowa specyfikacja i zdjęcia drona
Marcin Watemborski
29.10.2019 07:41, aktualizacja: 29.10.2019 08:41

Już w środę, 30 października 2019 roku, spodziewamy się oficjalnej premiery drona DJI Mavic Mini, który ma być wielkości dłoni i mieć składane śmigła. Na portalu The Verge pojawiła się specyfikacja, którą redakcja pozyskała od jednego z kanadyjskich sklepów. Dron faktycznie jest malutki!

Zaczynając od ceny – DJI Mavic Mini ma kosztować około 500 dolarów, czyli blisko 2000 złotych. Pewnie polska cena będzie wyższa, ale wiemy, na co się przygotować. Waga tego malutkiego urządzenia to zaledwie 249 gramów, co za tym idzie – mieszkańcy Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii (po przejściu ustawy) nie będą musieli rejestrować tego drona.

DJI Mavic Mini po złożeniu ramion jest wielkości smartfona, co za tym idzie – jest mniejszy i lżejszy niż DJI Spark. Jednak niech rozmiar was nie zwiedzie – to urządzenie jest wyposażone w niezłą technologię. Czas lotu został określony na 30 minut na jednym ładowaniu. Niestety prawdopodobnie nie uświadczymy tu możliwości kręcenia w 4K, a jedynie 2,7K.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/7]

Według DroneDJ może być to pierwszy ruch do wycofywania dronów DJI Mavic Air oraz DJI Mavic Pro ze sprzedaży. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Nie sądzę, by bardziej zaawansowane urządzenia zostały wyparte z rynku przez kieszonkowego malucha.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)