Dobre wykorzystanie kamerki w smartfonie. Posłuży do… szukania LEGO

Dobre wykorzystanie kamerki w smartfonie. Posłuży do… szukania LEGO
Marcin Watemborski

02.07.2021 10:25, aktual.: 02.07.2021 12:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie znam nikogo, kto nie lubiłby klocków LEGO. Budowanie nowych pojazdów, budynków czy robotów to pasja, której nie da się zastąpić niczym innym. Jeśli macie stos klocków, które leżą i nie wiadomo, co z nimi zrobić – rzućcie okiem na tę aplikację. Da wam gotowy pomysł na urozmaicenie twórczości.

Widzieliśmy już ślub klocków LEGO sfotografowany w profesjonalny sposób, ale tym razem będzie o czymś innym. Aplikacja mobilna Brickit została stworzona dla pasjonatów budowania, którzy zastanawiają się, co zrobić z luźno leżącymi klockami. Od teraz nie będzie z tym żadnego problemu.

Btickit do swojego działania korzysta z aparatu w smartfonie. Po nakierowaniu go na stos klocków, w mgnieniu oka aplikacja rozpozna znajdujące się tam elementy i pokaże, jak można je wykorzystać. Przed oczami użytkownika pojawią się schematy gotowych propozycji budowli, a na ekranie z klockami zostaną zaznaczone niezbędne części.

Obraz
Obraz

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by eksperymentować z propozycjami aplikacji, aczkolwiek warto je wykorzystać. Dzięki galerii można wrzucać swoje kreacje i dzielić się nimi ze znajomymi.

Program został stworzony przez miłośników klocków LEGO i nie jest powiązany jakkolwiek z firmą. Bricit wykorzystuje wytrenowany algorytm sztucznej inteligencji. Póki co, aplikacja dostępna jest jedynie na iOS, aczkolwiek na jesień ma powstać wersja na Androida.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)