LEGO może wypuścić zestaw do złożenia repliki Olympusa OM-1

LEGO może wypuścić zestaw do złożenia repliki Olympusa OM‑1

LEGO może wypuścić zestaw do złożenia repliki Olympusa OM-1
Marcin Watemborski
08.05.2020 12:51, aktualizacja: 26.07.2022 14:54

Na pewno nie raz, nie dwa widzieliście aparatu zbudowane z klocków LEGO czy kartonowe modele. Tym razem mamy do czynienia z prawdziwym arcydziełem. David Hensel złożył model Olympusa OM-1, który wygląda bardzo podobnie do prawdziwego aparatu. Sprawą zainteresował się producent zabawek i być każdy z nas będzie mógł mieć taki zestaw!

Mówi się, że faceci nie dorastają, tylko zabawki zmieniają się na droższe. No cóż, w tym przypadku ta cena może nie być aż tak zabójcza. Mówimy bowiem o zestawie klocków LEGO do samodzielnego złożenia repliki aparatu Olympus OM-1, starej lustrzanki tradycyjnej, którą cechowało naprawdę ładne wzornictwo.

Wszystko zaczęło się od Davida Hensela, który jest miłośnikiem układania przeróżnych rzeczy z klocków LEGO. Postanowił on wziąć na warsztat wspomniany aparat i wyszło mu to naprawdę całkiem nieźle. Żeby było ciekawiej – niemal cały model jest zrobiony z klocków. Wygląda naprawdę dobrze i na pewno niejeden fotograf chciałby mieć takowy na swojej półce lub biurku.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Pasjonat modeli złożył projekt swojego modelu na stronie Lego Ideas i jeśli zdobędzie on wsparcie 10 000 osób, istnieje prawdopodobieństwo, że firma LEGO wypuści taki zestaw. Jedynym minusem tego aparatu jest to, że nie robi zdjeć, a szkoda. Widzieliśmy takie kreacje jednak w wykonaniu Brendana Barry’ego (aparat) oraz Mathieu Sterna (obiektyw).

Jeśli chcecie wesprzeć tę inicjatywę, rzućcie okiem na stronę internetową.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)