Dyskomfort gwarantowany. Te obrazki sprawią, że poczujesz się naprawdę źle

Dyskomfort gwarantowany. Te obrazki sprawią, że poczujesz się naprawdę źle

Zdecydowanie nie chcielibyśmy trafić na to stworzenie.
Zdecydowanie nie chcielibyśmy trafić na to stworzenie.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marcin Watemborski
07.06.2023 14:53

Nie wszystko kręci się wokół strasznych zdjęć. Czasem w sieci pojawiają się interesujące zbiory fotografii, które wywołują głęboki dyskomfort. Nie mogliśmy sobie odpuścić i właśnie takowy postanowiliśmy zaserwować wam dzisiaj.

Dyskomfort niejedno ma imię. Czasem wystarczy coś po prostu nieestetycznego, innym razem absurdalne połączenie lub linie, która mijają się o milimetr. Na Facebooku istnieje strona "Unpleasant Images" (tłum. Nieprzyjemne obrazki), której nazwa mówi sama za siebie.

Przejrzeliśmy ją od A do Z i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że łatwo nie było. Wszystko po to, by zaserwować wam zbiór najgorszych zdjęć, które dzisiaj zobaczycie. Z tej wizualnej potyczki nikt nie wyjdzie bez szwanku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeśli gustujecie w rzeczach, które powstały po to, by wprawiać ludzi w zakłopotanie i powodować nieprzyjemne odczucia, zachęcamy was serdecznie do rzucenia okiem na ostatnie "przeklęte zdjęcia", które prezentowaliśmy lub choćby ma przerażający dom pełen lalek. Wszystkie te przykłady łączy jedno – powodują znaczny dyskomfort lub strach, lecz nie można od nich oderwać oczu.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)