Dzięki Preset Brewery użyjesz swoich ustawień z Lightrooma w Photoshopie

Dzięki Preset Brewery użyjesz swoich ustawień z Lightrooma w Photoshopie
Marcin Falana

23.01.2018 11:05, aktual.: 26.07.2022 18:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lightroom i presety to dobry punkt wyjściowy do dalszej obróbki, jednak żeby z nich skorzystać, trzeba otworzyć aplikację i zaimportować zdjęcia. Teraz dzięki wtyczce Preset Brewery możemy używać presetów z Lightrooma także w Photoshopie.

Presets Brewery pozwala na import presetów z Lightrooma do wywoływarki RAW-ów Camera Raw, która jest częścią Photoshopa. Daje to szybki dostęp do presetów z poziomu Photoshopa, co może znacznie przyspieszyć pracę, szczególnie fotografom, którzy korzystają głównie z tej aplikacji.

How to use LIGHTROOM PRESETS in PHOTOSHOP

Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajemy nawet dodatkową funkcjonalność w porównaniu z samym Lightroomem. Po pierwsze możemy pośrednio sterować siłą filtra, jak np. na Instagramie, po drugie będziemy mogli użyć na jednym zdjęciu kilku filtrów, co nie jest możliwe w Lightroomie, który po aktywowaniu presetu kasuje poprzedni.

Obraz

Wtyczka Preset Brewery niestety na razie działa tylko na komputerach Mac poza tym jest płatna - kosztuje 7,9 dolara, czyli niecałe 30 złotych. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.presetbrewery.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)