Dziewczyna ze stocka jest wiecznie zdziwiona. Będzie królową memów?

Dziewczyna ze stocka jest wiecznie zdziwiona. Będzie królową memów?

Dziewczyna ze stocka jest wiecznie zdziwiona. Będzie królową memów?
Źródło zdjęć: © © Antonio Guillem / Shutterstock
Marcin Watemborski
27.06.2018 10:30, aktualizacja: 26.07.2022 17:58

Tytuł króla memów i stocków od lat należy do Andrasa Aroto – starszego pana z lekkim zarostem, który zyskał miano ”Dziwnego Pana ze Stocku”. Czy królową u jego boku ma szansę zostać dziewczyna z mema ”Distracted boy”?

Nie tak dawno temu pisaliśmy o tym, że początek mema o ”Rozproszonym Chłopaku” jest w starej komedii z Charlie Chaplinem. Tym razem jednak nie o tym, co było pierwsze, a o tym, co dzieje się dalej! Ze zdjęć stockowych dziewczyny z mema powstała niezła historyjka, za którą stoi Ernie Smith.

Autorem zdjęć modelki jest Antonio Guillem, natomiast Ernie Smith prowadzi konto na Twitterze, na którym opowiada jej historię. Oczywiście wszystko jest zmyślone, ale nabiera niezłego rozmachu. Ernie wykonał niezłą pracę, przeszukując stocki. Na zdjęciach widać tę samą dziewczynę w różnych sytuacjach – siedzi zszokowana ze słuchawkami na uszach i wpatrzona w smartfona. Generalnie – często jest zszokowana i zapatrzona w ekran smartfona. Ciekawe co napisał jej ”Rozproszony Chłopak”.

Na niektórych zdjęciach nie może uwierzyć w to, co dzieje się na ekranie laptopa i nawet ma w tym towarzyszy.

Bywa też zdziwiona bez laptopa czy smartfona.

Cóż – jak widać są mistrzowie jednej miny. Ta dziewczyna na pewno ma dopracowaną swoją do perfekcji. Zdjęcia stockowe muszą być przerysowane, by dobrze oddawały sytuację. Widz ma od razu wiedzieć, o co chodzi.

Więcej zdjęć z naszą bohaterką znajdziecie na stronie fotografa na Shutterstocku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)