Dzikie szopy przerwały ślub. Okazały się uroczymi gośćmi

Dzikie szopy przerwały ślub. Okazały się uroczymi gośćmi08.10.2019 10:30
Dzikie szopy przerwały ślub. Okazały się uroczymi gośćmi
Paweł Ziemiński

W internecie jest mnóstwo filmików, na których widać szopy pojawiające się znikąd i robiące śmieszne psoty. Te zwierzęta są jednocześnie bardzo sprytne i nieporadne. Zobaczcie, jak uświetniły swoją obecnością uroczystość ślubną pewnej pary.

Szopy, które są znane w internecie jako "śmietnikowe pandy" (ang. "trash pandas") pojawiają się w przeróżnych okolicznościach. Ich spryt, płochliwość i nieporadność bawią ludzi na całym świecie. Jak się okazuje, te przeurocze stworzenia nie tylko odwiedzają śmietniki i włamują się do domów, ale zdarza im się wpaść na bardziej oficjalne wydarzenia.

Fotografka Kathryn White doświadczyła "ataku" szopów na jedno z wesel, które fotografowała. Podczas sesji zdjęciowej z krzaków wybiegł "gang szopów". Na szczęście nie chciał sabotować imprezy, a zwierzęta prawdopodobnie szukały jedzenia – jak to na szopy przystało.

Rezultatem tego zajścia są zdjęcia, które na pewno przez wiele lat będą wywoływały uśmiech na twarzach uczestników wesela. Komentarze na Facebooku fotografki wskazują, że społeczność bardzo ciepło przyjęła nieproszonych gości.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)