Dziwna trójkątna formacja świateł nad bazą wojskową. Nagranie jest bardzo tajemnicze

Dziwna trójkątna formacja świateł nad bazą wojskową. Nagranie jest bardzo tajemnicze

Zjawisko widziało ponad 50 żołnierzy. Nikt nie wie, co to było.
Zjawisko widziało ponad 50 żołnierzy. Nikt nie wie, co to było.
Źródło zdjęć: © Instagram
Marcin Watemborski
25.05.2023 12:43

Nad jedną z kalifornijskich baz wojskowych pojawiła się trójkątna formacja powietrzna. Oficjalnie nie wiadomo, czym ona jest. Świadkami zjawiska byli amerykańscy żołnierze. Nagranie zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Co na nim widać?

Na Instagramie Jeremy’ego Corbella oraz George’a Knappa pojawiło się wideo, które pokazuje niezidentyfikowane obiekty latające w trójkątnej formacji nad bazą wojskową Marine Corps Air Ground Combat Center Twentynine Palms w Kalifornii. Naocznymi świadkami było ponad 50 żołnierzy Marines.

Ci, którzy widzieli dziwne zjawisko, mówią, że nad bazą pojawił się czarny trójkątny obiekt z czerwonymi światłami. Wisiał w powietrzu ok. 10 minut, po czym zniknął. Na sześciu opublikowanych przez Corbella i Knappa filmach widać dokładnie to samo. Według nich niezidentyfikowany obiekt latający (UFO) był wielkości połowy boiska sportowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieznany statek pojawił się nad pustynią Mojave ok. 20:20 czasu lokalnego kompletnie znikąd i równie niespodziewanie zniknął. Podobno żołnierze odpalili w powietrze flary, ale zanim te zbliżyły się do obiektu, ten przestał być widoczny. Żaden z doświadczonych żołnierzy nie był w stanie powiedzieć, czym było widoczne zjawisko.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)