EOS 5D Mark IV bez tajemnic - dzisiaj emisja webcastu na temat nowej lustrzanki

EOS 5D Mark IV bez tajemnic - dzisiaj emisja webcastu na temat nowej lustrzanki

Canon EOS 5D Mark IV
Canon EOS 5D Mark IV
Źródło zdjęć: © © JK
Krzysztof Basel
29.08.2016 13:38, aktualizacja: 26.07.2022 18:53

Już dziś, 29 sierpnia o godz. 20.00 można będzie zobaczyć webcast pt.„EOS 5D Mark IV bez tajemnic”poświęcony nowej lustrzance firmy Canon.

W studiu zasiądą profesjonalni fotografowie i filmowcy: Maria Eriksson, Andrzej Fryda i Marcin Jamkowski. Podzielą się pierwszymi wrażeniami dotyczącymi nowej lustrzanki. Program poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska.

W trakcie webcastu będzie można poznać pełną specyfikację najnowszej lustrzanki Canon EOS 5D Mark IV, zobaczyć funkcje i technologie zaprezentowane po raz pierwszy szerszej publiczności, dowiedzieć się od fotografów jak nowa lustrzanka sprawdza się w różnych warunkach - fotografii ślubnej, podróżniczej i modowej. Po zakończeniu programu można będzie zadawać pytania na czacie, na które eksperci będą odpowiadać. To ciekawa, innowacyjna i darmowa forma przedstawienia nowego produktu wszystkim zainteresowanym.

Obraz

Aby wziąć udział w webcaście „EOS 5D Mark IV bez tajemnic" wystarczy zarejestrować się na stronie www.rejestracja.webcaster.pl/canon.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)