FotoGeA.com - z nosem w gwiazdach

FotoGeA.com - z nosem w gwiazdach

FotoGeA.com
FotoGeA.com
Piotr Dopart
12.09.2011 10:30, aktualizacja: 01.08.2022 14:31

Wrześniowy, 100-stronicowy e-magazyn FotoGeA.com o fotografowaniu i podróżach jest już w Sieci. Znajdują się w nim relacje z licznych podróży po całym świecie, a także oryginalne astrofotografie wykonane przez chilijskie teleskopy.

FotoGeA.com to bezpłatny, elektroniczny magazyn o fotografowaniu i podróżach, publikowany w formacie PDF. Wrześniowy numer otwiera relacja z wyprawy przez Norwegię aż po Nordkapp - drugi najdalej wysunięty na północ przylądek w Europie. W wydaniu są także zdjęcia z centrum Berlina wykonane przez Grzegorza Lityńskiego, dołączone do tekstu tego autora, relacja Mateusza Wykurza z podróży po Kubie oraz tekst o walorach smakowych i wizualnych kuchni południowych Włoch autorstwa Beaty Kowalewskiej. Główną atrakcją numeru są jednak zdjęcia gwiazd wykonane dzięki teleskopom z pustyni Atakama w Chile.

  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
  • FotoGeA.com
[1/7] FotoGeA.com

Wydanie zawiera także wyjazd nad Biebrzę jako pomysł na udany plener w Polsce, jest felieton Wojciecha Walczuka o fotografii i fotografowaniu. W dziale FotoPorady znajduje się poradnik Marcina Dobasa pt. Panoramy w fotografii podróżniczej, rubryka Plusy dodatnie i plusy ujemne, a uzupełnieniem całości jest krótki przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii.

Istniejący od wiosny 2010 roku miesięcznik stworzyła grupa znajomych i przyjaciół - pasjonatów fotografii i podróżowania. Od jego powstania pozytywnie opinie wystawił mu m.in. branżowy miesięcznik dziennikarski "Press". Mogliście o nim przeczytać także na naszych łamach, dlatego serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z nowym wydaniem. Można je bezpłatnie pobrać ze strony www.fotogea.com/?page_id=692 po wypełnieniu krótkiego formularza. Z kolei na www.fotogea.com działa redakcyjny blog, a pod adresem www.fotogea.com/?p=1251 dostępne jest archiwum z poprzednimi wydaniami magazynu.

Źródło: FotoGeA.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)