Fujifilm otwiera "Dom Fotografii" - plac zabaw dla fotografów

Fujifilm otwiera "Dom Fotografii" - plac zabaw dla fotografów

Fujifilm otwiera "Dom Fotografii" - plac zabaw dla fotografów
Justyna Kocur-Czarny
03.12.2019 14:06, aktualizacja: 26.07.2022 15:06

W Londynie powstał właśnie sklep, który jest jednocześnie centrum rozrywki. Wbrew pozorom nie znajdziecie w nim zabawek dla dzieci. Chyba że tych, które mają bzika na punkcie fotografii.

3 grudnia 2019 roku w Londynie Fujifilm otworzyło pierwszy "Dom Fotografii", czyli miejsce, w którym każdego aparatu i obiektywu możecie dotknąć, zrobić nim zdjęcia i wypróbować. Znajdziecie tam kilka zaaranżowanych miejsc do robienia zdjęć, m.in. ogromną ścianę pokrytą żywymi roślinami.

Na miejscu oczywiście możecie kupić asortyment Fujifilm, jednak to miejsce oferuje znacznie więcej niż realizację zakupów. Interaktywne plansze pomogą wybrać odpowiedni obiektyw do rodzaju fotografii, którym się zajmujecie. Na miejscu będzie także wystawa czasowa zdjęć najlepszych fotografów.

Photography Experience Centre in Covent Garden, London | FUJIFILM

Sklep składa się z trzech poziomów i jest otwarty 7 dni w tygodniu. Znajduje się w londyńskim Covent Garden. Pracownicy to pasjonaci fotografii, którzy mówią w 11 językach, żeby pomóc także turystom odwiedzającym "Dom Fotografii". W dniu otwarcia pierwszych 100 klientów otrzymało w prezencie Instaxa.

Na miejscu znajdziecie nie tylko aparaty natychmiastowe, ale również serię Fujifilm GFX, Fujifilm X oraz szeroki wybór drukarek producenta. Dla tych, którzy nie chcą niczego przegapić, stworzono dedykowaną aplikację. Fijifilm House of Photography App zawiera najnowsze informacje, specyfikacje produktów i eksperckie porady. Jeśli jesteście ciekawi, czy przy następnej wycieczce do stolicy Wielkiej Brytanii warto zajrzeć do sklepu Fuji, zernijcie na interaktywną wycieczkę po jego wnętrzu.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)